akibag
11.05.12,16:45
Potrebovala by som poradit, lebo uz som z nervami v koncoch.
Este 13.3.12 sme boli ucastnikom dopravnej nehody. My sme poskodeni. Mam velmi zle skusenosti s poistovnou Groupama, kde je vinnik poisteny. Chceme cerpat z jeho PZP. Stale vsetko len urgujeme, a nahaname, aby sa vobec rozhybali. Obhliadkar k nam namiesto do 48 hodin, prisiel po 2 tyzdnoch!!! Tlacivo "uplatnenie narokov poskodeneho z PZP" nam zaslali po 1 mesiaci!!! Na ziadne maily neodpovedaju! Ked volam, tak likvidatora k telefonu ani nedaju! Ze, napiste mail! Uz ma fakt poriadne stvu! Poslala som im desiatky mailov, dokonca na p. riaditelku. A zatial sa stale nic nedeje. ani nevieme ci ide o totalku alebo nie!
Prosim poradte mi, ak mate niekto podobnu skusenost, ako dalej.
dakujem za akukolvek pomoc.
speedytt
07.11.12,06:25
To ste ešte na tom dobre! Mne riešia škodovú udalosť už od novembra 2011 a stále pýtajú tie isté papiere aby som im neustále preposielal. Naviac, im stále vyvolávam a k dnešnému dňu nemám ani jeden oficiálny papier od nich, že vôbec niečo riešia!
ronny44
21.08.13,11:37
My sme mali nehodu 08.12.2012 a doteraz nemame uhradené plnenie z PZP...čakáme a nič, nikto needvíha, nikto neodpisuje...ale už sme si objednali právnika na toto, lebo nemáme už nervy na nich.....a písala som aj do SKP, aj do NB SK a nikto nič nemôže robiť...
Ladislav Kohut
26.09.14,08:27
Ja mam s groupamou vyborne skusenosti. Mal som havariu, promtne poistnu udalost vyriesili, peniaze boli uhradene do mesiaca od poistnej udalosti. Poistna udalost sa da nahlasit online, netreba nikam volat, obhliadkar Vas bude kontaktovat..Vsetko to slo velmi rychlo
Ing. Ľubomír Janoška
26.09.14,08:43
Áno, všetko šlo veľmi rýchlo, hlavne prvý príspevok išiel hneď veľmi rýchlo po registrácii na Porade.
tzv. Ladislav Kohut, 1 príspevok v deň registrácie - a hneď SPAM.