NoxoN
11.05.12,23:53
Zdravim
Ziskal som priestory na otvorenie Baru
Vsetko je uz v stadiu zariadovania, papierovaciek a pod.
Chcem sa spytat ci mi niekto nevie poradit aky je vhodny nabytok do pivnicnych priestorov baru.
Alebo nad akym by som nemal uvazovat ci uz kozene sedenie, alebo brusena koza ci drevo a pod. ktore nevadi pivnicnym priestorok a ktore by som nemal brat do uvahy a pod...
Ak ma niekto skusenosti alebo aspon kto ma svoj nazor nech sa vyjadri
Budem vdacny za kazdu poznamku ....
Strasne dakujem
S pozdravom ... :)
Chobot
11.05.12,23:44
Zdravim
Ziskal som priestory na otvorenie Baru
Vsetko je uz v stadiu zariadovania, papierovaciek a pod.
Chcem sa spytat ci mi niekto nevie poradit aky je vhodny nabytok do pivnicnych priestorov baru.
Alebo nad akym by som nemal uvazovat ci uz kozene sedenie, alebo brusena koza ci drevo a pod. ktore nevadi pivnicnym priestorok a ktore by som nemal brat do uvahy a pod...
Ak ma niekto skusenosti alebo aspon kto ma svoj nazor nech sa vyjadri
Budem vdacny za kazdu poznamku ....
Strasne dakujem
S pozdravom ... :)

Keď zalovím v pamäti na staré pivničné viechy (Pod Baštou, Kláštorná vináreň), všetky tieto mali nábytok z masívneho dreva. Išlo ale o vinárne. Ty uvažuješ nad barom, tam by sa hodili aj stoličky a stoly zo železa (zhotovené trebárs v nejakom umeleckom kováčstve). Určite nie plast, to by zdegradovalo pivničnú atmosféru.
NoxoN
12.05.12,06:25
Presne tak par som si takych priestorov uz presiel ... vsade same drevo
ale ja potrebujem prilakat mladych a aby sa tam citili dobre a moho, som konkurovat inym podnikom ....
cize ja to chcem pre mladych ..
ja si to tiez viem predstavit v style take nieco ako vinaren krasne drevene alebo ako vravis kovane ale z tej krasy by som vela asi neprezil preto musim ist inou cestou .... take to nieco som nasiel skor to toho by som siel http://reality.bazos.sk/inzerat/15041615/ODSTUPENIE-BARU-V-CENTRE-BRATISLAVY--35000e-.php len neviem ci nahodou koza nenatuchne a pod....
Chobot
12.05.12,21:26
Presne tak par som si takych priestorov uz presiel ... vsade same drevo
ale ja potrebujem prilakat mladych a aby sa tam citili dobre a moho, som konkurovat inym podnikom ....
cize ja to chcem pre mladych ..
ja si to tiez viem predstavit v style take nieco ako vinaren krasne drevene alebo ako vravis kovane ale z tej krasy by som vela asi neprezil preto musim ist inou cestou .... take to nieco som nasiel skor to toho by som siel http://reality.bazos.sk/inzerat/15041615/ODSTUPENIE-BARU-V-CENTRE-BRATISLAVY--35000e-.php len neviem ci nahodou koza nenatuchne a pod....

Ak sa tam bude fajčiť, tak koža (alebo koženka) napáchnu od dymu a ten smrad odtiaľ nedostaneš, ani keď budeš vetrať.
NoxoN
13.05.12,07:36
Facjcit sa tam nebude ... bude to nefajciarsky bar..... ide mi len o to ze ked v zime napr cez noc ci sa nezarosi koza anebo take nieco...