vostynka
12.05.12,18:43
mate niekto skusenosti s internetovym objednanim dovolenky na invia.sk? alebo je lepsie ist do klasickej kamennej cestovky?
myara
12.05.12,16:56
my sme raz cez nich kupovali dovolenku rakuskej CK, objednavala som to cez internet, potom som im musela vlozit peniaze na ucet v CSOB, a az potom mi to zarezervovali, takze to sa mi velmi nepacilo, lebo ak by to uz nebolo volne, neviem ako dlho by sa riesilo vratenie penazi
kazdopadne to dobre dopadlo, vsetky doklady sme dostali doporucene postou
co sa tyka cien, tak nemaju nic lacnejsie ako ine CK, takze ak ide o slovensku CK, isla by som radsej do klasickej pobocky
ak by si chcela ist cez rakusku CK, tak tam je to uz o tom, ze nie vsetky bezne slovenskeCK (napr. tui) maju v ponuke vsetky rakuske CK
vostynka
13.05.12,08:51
mne ide o to, ze hotel ktory sme si v tunisku vybrali neponuka ziadna slovenska cestovka, ani ujo google mi nevyhladal, iba cez Invia.sk alebo cz a tam nevidim ze cez ktoru cestovku to ide.
myara
13.05.12,09:01
mne ide o to, ze hotel ktory sme si v tunisku vybrali neponuka ziadna slovenska cestovka, ani ujo google mi nevyhladal, iba cez Invia.sk alebo cz a tam nevidim ze cez ktoru cestovku to ide.

no, tak to by som asi neriskovala
a pozerala si ten hotel na tripadvisor.com, holidaycheck.com? ak ani tam nie je, tak si radsej vyber iny hotel
sisima
13.05.12,18:03
ked to ponuka invia, musi to byt cez nejaku cestovku!
ja tiez uz vsetko objednavam cez airstop.cz a mam s nimi len dobre skusenosti! ponukaju nemecke a rakuske cestovky, ceny neporovnatelne nizsie ako u nas!!!! nutne je doplatit si len viza ak su potrebne, a poistenie, kto chce...
ale je pravda, ze ked mate o nieco zaujem, tak je nutne vlozit im zalohu na ucet ešte v ten den! ale napriklad so zaplatenim zvysnej sumy nemajú problém aj mesiac... a s vratenim penazi, si myslim, ze by nebol taky problem, ako je to u nasich CK!!!
a este taky detail, lietaju s dobrymi aerolinkami, ziaden CSA ci Travelservis, sardinkove chartery, jedlo des a celkove bezúrovnové lety...
vybavenie reklamácií je rýchle a skoro vždy kladné!!! my sme nieco reklamovali, a okamzite, ako sa vyjadrila nem. cestovka bezodkladne nas kontaktovali a poslali kompenzaciu....u našej CK jedine tak vo sne...
navyse ked letíte z Viedne (my máme vždy tú podmienku, mame vieden blizko) tak dostanete karty na parkovanie zadarmo!
tiez sa nam stalo, ze nam znicili kufre, mali sme aj poistenie (ktore je tak na 2 veci lebo keby som mala vsetko splnit, co ta poistovna vyzaduje, tak sa k tomu nikdy nedopracujem) a na viedenskom letisku nam pekne spisali formulár, a dali nám na výber opraviť kufor, preplatit, alebo sme si mohli vybrat u nich nový kufor!!! bez akéhokolvek problému... neviem, funguje toto aj na nasom super bratislavskom letisku?...
myara
13.05.12,18:37
ked to ponuka invia, musi to byt cez nejaku cestovku!
ja tiez uz vsetko objednavam cez airstop.cz a mam s nimi len dobre skusenosti! ponukaju nemecke a rakuske cestovky, ceny neporovnatelne nizsie ako u nas!!!! nutne je doplatit si len viza ak su potrebne, a poistenie, kto chce...
ale je pravda, ze ked mate o nieco zaujem, tak je nutne vlozit im zalohu na ucet ešte v ten den! ale napriklad so zaplatenim zvysnej sumy nemajú problém aj mesiac... a s vratenim penazi, si myslim, ze by nebol taky problem, ako je to u nasich CK!!!
a este taky detail, lietaju s dobrymi aerolinkami, ziaden CSA ci Travelservis, sardinkove chartery, jedlo des a celkove bezúrovnové lety...
vybavenie reklamácií je rýchle a skoro vždy kladné!!! my sme nieco reklamovali, a okamzite, ako sa vyjadrila nem. cestovka bezodkladne nas kontaktovali a poslali kompenzaciu....u našej CK jedine tak vo sne...
navyse ked letíte z Viedne (my máme vždy tú podmienku, mame vieden blizko) tak dostanete karty na parkovanie zadarmo!
tiez sa nam stalo, ze nam znicili kufre, mali sme aj poistenie (ktore je tak na 2 veci lebo keby som mala vsetko splnit, co ta poistovna vyzaduje, tak sa k tomu nikdy nedopracujem) a na viedenskom letisku nam pekne spisali formulár, a dali nám na výber opraviť kufor, preplatit, alebo sme si mohli vybrat u nich nový kufor!!! bez akéhokolvek problému... neviem, funguje toto aj na nasom super bratislavskom letisku?...

parkovacie karty nie su samozrejmostou, zalezi to od CK, ktora robi zajazd
vyhodou letu z Viedne je vsak urcite to, ze odletove casy su zverejnene dlho vopred, osobne som podla toho vyberala dovolenku, lebo nemam zaujem prist o 2 dni (nocne lety), ako sa to stalo kamoske, ked letela z BA
luja5
13.05.12,19:00
parkovacie karty nie su samozrejmostou, zalezi to od CK, ktora robi zajazd
vyhodou letu z Viedne je vsak urcite to, ze odletove casy su zverejnene dlho vopred, osobne som podla toho vyberala dovolenku, lebo nemam zaujem prist o 2 dni (nocne lety), ako sa to stalo kamoske, ked letela z BA
tie výhody odletov z Viedne môžem potvrdiť, my sme si dokonca tento rok mohli vybrať až z piatich odletov z Viedne v jeden deň do vybranej destinácie/hotela, ale to nám ponúkli v kamennej CK, v prípade rovnakej leteckej spoločnosti sme si mohli dokonca odlet a prílet aj skombinovať
vostynka
14.05.12,07:08
tak hotel je na holydaycheck, aj tripadvisor http://www.holidaycheck.at/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Caribbean+World+Mahdia-hid_102413.html len my sme taki jazykovi znalci ze az no...ak by bol nejaky problem, tak by som si aj ruky nohy dolamala pri komunikacii,,,takto zakladne veci v nemcine plus misung z anglictiny ovladame :-DDDDD a nasla som ho na ceskej invii http://zajezd.invia.cz/tunisko/hotel-caribbean-world-mahdia/hotel-caribbean-world-mahdia/tour-111097/?id=34067482 cez aku cestovku to je? som total slepa, ze to nevidim :-D
luja5
14.05.12,07:22
tak hotel je na holydaycheck, aj tripadvisor http://www.holidaycheck.at/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Caribbean+World+Mahdia-hid_102413.html len my sme taki jazykovi znalci ze az no...ak by bol nejaky problem, tak by som si aj ruky nohy dolamala pri komunikacii,,,takto zakladne veci v nemcine plus misung z anglictiny ovladame :-DDDDD a nasla som ho na ceskej invii http://zajezd.invia.cz/tunisko/hotel-caribbean-world-mahdia/hotel-caribbean-world-mahdia/tour-111097/?id=34067482 cez aku cestovku to je? som total slepa, ze to nevidim :-D
možno pomôže http://online.tui-reisecenter.sk/Termin.aspx?ref=tui&lmn=7&lmx=14&rgc=100008&beg=16.05.2012&end=14.06.2012&lengthstay=&pct=2&stc=1&aph=BTS%2cVIE%2cBUD%2cPRG&htn=Caribbean+World+Mahdia&x=48&y=11®ion=151&dsc=151&hotel=70937 ;)
myara
14.05.12,07:24
tak hotel je na holydaycheck, aj tripadvisor http://www.holidaycheck.at/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Caribbean+World+Mahdia-hid_102413.html len my sme taki jazykovi znalci ze az no...ak by bol nejaky problem, tak by som si aj ruky nohy dolamala pri komunikacii,,,takto zakladne veci v nemcine plus misung z anglictiny ovladame :-DDDDD a nasla som ho na ceskej invii http://zajezd.invia.cz/tunisko/hotel-caribbean-world-mahdia/hotel-caribbean-world-mahdia/tour-111097/?id=34067482 cez aku cestovku to je? som total slepa, ze to nevidim :-D

nazov CK tam urcite neuvidis :) to sa dozvies, az ked si to objednas
inak tento hotel ponukal volakedy Firotour, aspon sa mi to tak zda, ale pozerala som CZ Firo, a nemaju ho v ponuke, takze to bude ina CK
ale fakt, ze sa to velmi ani neda najst...
globalpartner
14.05.12,07:28
tak hotel je na holydaycheck, aj tripadvisor http://www.holidaycheck.at/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Caribbean+World+Mahdia-hid_102413.html len my sme taki jazykovi znalci ze az no...ak by bol nejaky problem, tak by som si aj ruky nohy dolamala pri komunikacii,,,takto zakladne veci v nemcine plus misung z anglictiny ovladame :-DDDDD a nasla som ho na ceskej invii http://zajezd.invia.cz/tunisko/hotel-caribbean-world-mahdia/hotel-caribbean-world-mahdia/tour-111097/?id=34067482 cez aku cestovku to je? som total slepa, ze to nevidim :-D

Skúste tu v čestine :
http://hotel.vyhladavac-hotelov.com/Hotel/Caribbean_World.htm
vostynka
14.05.12,08:15
az sa mi to zda divne, ze pre slovakov nedostupny hotel to mam chapat??? lebo ked si pozeram recenzie a fotky, tak to vyzera na dobru dovolenku :-) aj ked cena odradza trosku co si orientacne na ceskej invii vypocitam az 3.100 eur pre 4 clennu rodinu :-(
vostynka
14.05.12,08:53
no mi to zacina pripadat tak, ze slovaci su tam neziadani ked to ani chlapik v cestovke nevie najst v slovenskej ponuke? tak skusa za hranicami u nejakej cestovky.
luja5
14.05.12,09:02
az sa mi to zda divne, ze pre slovakov nedostupny hotel to mam chapat??? lebo ked si pozeram recenzie a fotky, tak to vyzera na dobru dovolenku :-) aj ked cena odradza trosku co si orientacne na ceskej invii vypocitam az 3.100 eur pre 4 clennu rodinu :-(
Nie všetky hotely vo všetkých destináciách majú slovenské CK vo svojej ponuke. My sme si tiež pre tento rok vybrali hotel, ktorý sme v ponuke slovenských CK nenašli, zabezpečili sme si ho preto u zahraničnej CK s odletom z Viedne. Máme to už odskúšané dvakrát (myslím zahraničnú CK s odletom z Viedne) a boli sme zakaždým veľmi spokojní.
AnnaPr
14.05.12,11:27
Viper
14.05.12,12:18
Vostynka: zastav sa v nejakej CA ktora ma v ponuke rakuskych touroperatorov a ten hotel si vies kupit aj na slovensku.
sisima
15.05.12,13:07
parkovacie karty nie su samozrejmostou, zalezi to od CK, ktora robi zajazd
vyhodou letu z Viedne je vsak urcite to, ze odletove casy su zverejnene dlho vopred, osobne som podla toho vyberala dovolenku, lebo nemam zaujem prist o 2 dni (nocne lety), ako sa to stalo kamoske, ked letela z BA

áno, preto som písala o airstop cz, od nich sme to dostali, tusim to bolo podla ceny zajazdu na kazdych 1000E bola 1 karta (nase konkretne boli na 8 dní, a ich platnost bola cca rok)

všetky časy odletov sú dávno známe, len rozdiel je v tom, že naše CK tlačia na cenu a využívajú tie najhoršie let. spolocnosti, nízkonakladové s katastrofálnym servisom, starými lietadlami atd... na to nadvazujú problémy s nútenými medzipristátiami či meškaniami... a ešte sa tvária, aké skvelé ceny dovoleniek ponúkajú...
v tomto je ten hlavný rozdiel... u rakúskej/nem. máš za tú istú cenu vačšinou lepší hotel viac*, AI, priamy let, skvelý servis let. spoločnosti...
myara
15.05.12,13:18
áno, preto som písala o airstop cz, od nich sme to dostali, tusim to bolo podla ceny zajazdu na kazdych 1000E bola 1 karta (nase konkretne boli na 8 dní, a ich platnost bola cca rok)

všetky časy odletov sú dávno známe, len rozdiel je v tom, že naše CK tlačia na cenu a využívajú tie najhoršie let. spolocnosti, nízkonakladové s katastrofálnym servisom, starými lietadlami atd... na to nadvazujú problémy s nútenými medzipristátiami či meškaniami... a ešte sa tvária, aké skvelé ceny dovoleniek ponúkajú...
v tomto je ten hlavný rozdiel... u rakúskej/nem. máš za tú istú cenu vačšinou lepší hotel viac*, AI, priamy let, skvelý servis let. spoločnosti...

no ved pre toto, som ja uz davno prestala vyuzivat slovenske CK, a cudujem sa ludom, ktori stale chodia len s nasimi, a platia horibilne sumy za "kvalitne sluzby"
veternik
08.04.13,06:31
mate niekto skusenosti s internetovym objednanim dovolenky na invia.sk? alebo je lepsie ist do klasickej kamennej cestovky?

Mám skúsenosti. Na INVIA.SK je dovolenka o mnoho drahšia, ako na stránkach toho, čo je usporiadateľ. INVIA sú len sprostredkovatelia a nehanbia sa ošklbať záujemcu. Na prvý pohľad dávajú zľavu 12%, pritom sú po tejto super zľave o 20% drahší ako keby si to človek objednal u cestovky, ktorá je usporiadateľ. To je aj dovôd, prečo sa snažia, aby človek tú ich takzvanú "predbežnú objednávku" čo najrýchlejšie zaplatil - aby ani náhodou neprišiel na to, že sa práve necháva "okradnút" týmto sprostredkovateľom. Oni si berú províziu aj od záujemcu, nie len od usporiadateľa Preto - RUKY PREČ OD DOVOLENKY CEZ INVIA.SK! Zaplatiš u nich o mnoho viac ako u usporiadateľa zájazdu. To je moja skúsenosť.