dzanka32
14.05.12,19:27
chcela by som vybavit stavebne povolenie na vystavbu rodinneho domu.

Od projektanta sme dostali 5 pare projekt. dokumentacie (sprievodna sprava, suhrna tech. sprava, architektonicko-stav. riesenie, statika, elektroinstalacia, zdravotechnika, vykurovanie, plynoinstalacia a protipoziarna bezpecnost).

na urade mi povedali, ze mam vyplnit formular "navrh na vydanie rozhodnutia o umiestneni stavby" a predlozit nasledovne doklady:
- vypis z katastra, katastral. mapa, sprievodna sprava - tomuto rozumiem.

- architektonicke a urbanisticke zaclenenie stavby do uzemia
- navrhované umiestnenie stavby na pozemku vratane odstupov od hranic pozemkov a susednych stavieb i s vyskovym vyznacenim

tak tymto nerozumiem - mam im predlozit teda tu zlozku "architektonicko-staveb. riesenie" z projektovej dokumentacie? alebo potrebuju len kopie niektorych vykresov?- navrhovane napojenie stavby na inzinierske siete, odsuhlasene prislus. spravcami

SSE to odsuhlasuju iba pisomne odoslanim ziadosti na ich adresu, len neviem, co z tej dokumentacie im mam poslat, ci celu tu zlozku "Elektroinstalacia" - cely 1 original alebo vsetkych 5 pare z "elektroinstalacie", aby mi to odsuhlasili alebo potrebuju len nieco z toho, napr. iba ten vykres s nazvom "Domova pripojka"?

dakujem moc za info