bohusU
15.05.12,16:59
Ahojte,
rád by som vás poprosil o informáciu za aky cas mi posta vyplati postovu poukazku.
Vopred ďakujem
marjankaj
15.05.12,15:05
No pošta za tebou nepríde. To musíš ísť ty na poštu a tam ti to vyplatia.
Economic
16.05.12,05:28
Mne keď prídu peniaze poštovou zloženkou, vyberám si ich hneď ako môžem.... Prečo to tam nechávať ? Aby sa náhodou nevrátili, preberám rýchlo :)
Mária27
16.05.12,05:46
Ahojte,
rád by som vás poprosil o informáciu za aky cas mi posta vyplati postovu poukazku.
Vopred ďakujem

Peniaze zaslané z účtu len 2. trieda = D + 2.
Peniaze zaslané v hotovosti na výplatu - aj 1. trieda´= D + 1 (zajtra).

http://www.posta.sk/sluzby/postovy-poukaz-na-adresu

Ak sa poukážka zle zatriedi, aj neskôr.
srska
16.05.12,05:52
aj ja ale za mlada, teraz už len šošovicu :-))
kopretinka
16.05.12,06:08
vyplatia Ti okamžite,ako sa preukážeš oznámením,že máš na pošte peniaze.otázne je,kedy tie peniaze na poštu prídu,ako písala hore Mária.
Tweety
16.05.12,06:17
vyplatia Ti okamžite,ako sa preukážeš oznámením,že máš na pošte peniaze.otázne je,kedy tie peniaze na poštu prídu,ako písala hore Mária.
Treba sa preukázať aj OP.
buchač
16.05.12,06:49
vyplatia Ti okamžite,ako sa preukážeš oznámením,že máš na pošte peniaze.otázne je,kedy tie peniaze na poštu prídu,ako písala hore Mária.

...ale no táááák ....

Ako môže byť niečo také otázne ???
Do schránky mi šmaria poukážku na prevzatie peňazí , alebo mi poštárka rovno osobne dá ten papierik...
Takže tým pádom je jasné a nie iba predpoklad , že tie peniaze si môžem vybrať ...a hneď ,doslova OKAMŽITE môžem ísť ku prepážke ....

Dokonca na hociktorej pošte na celom Slovensku !!!!!!!

...doporučujem si všimnúť niektoré dodávateľské pošty , keď sú sociálky ...že ako ľudia pred dverami čakajú , kedy poštárky vybehnú na rajóny a hneď majú ľahšie kabely o tie poukážky a degeši vpália rovno k prepážkam ...
Tweety
16.05.12,06:51
Dokonca na hociktorej pošte na celom Slovensku !!!!!!!

Juraj, toto neplatí stále, na PP máš pečiatku pošty, kde a dokedy si to máš prevziať.
buchač
16.05.12,06:55
....dobre , beriem .......ale za zvyškom si stojím ...