marcello228
15.05.12,17:39
Dobrý deň, chcem sa opýtať čo mám robiť , keď som si asi pred mesiacom objednal z anglickej stránky 2 páry značkových botasiek, a nemám ani botasky a ani peniaze. Objednávka prebiehala v pohode, objednával som na svoju adresu z kamošovej kreditnej karty. Potom si žiadali výpis z bankového účtu kvôli bezpečnosti. Ten som im aj poslal, lenže objednávku zrušili s odôvodnením že na výpise nie je moje meno, a že mi pošlú peniaze spať. Lenže žiadne peniaze spať na kreditku neprišli. Tak som im napísal dva maily ze peniaze neprišli. Na prvý odpovedali že oni peniaze poslali a na druhý už nereagovali. Ešte som im písal na mail určený pre zákazníkov s problémami ale takisto neodpovedali.
Pomôže mi niekto ?
mercdok
15.05.12,21:19
Aky je to obchod (stranka)?
marcello228
16.05.12,15:12
mercdok
16.05.12,15:50
Zaujimave. Kedze objednavka nebola vobec zrealizovana, nemalo by vobec dojst ani k ziadnemu zuctovaniu, to znamena, ze prislusna ciastka bola blokovana a po urcitom case /par dni az 3 tyzdne/ by sa mala automaticky objavit spat na ucte.
Nedodanie tovaru musis reklamovat v banke, informacie ako na to by si mal najst na web stranke danej banky. Pri debetnej karte nie je uspech zaruceny, pri kreditnej je takmer stopercentny.
... a nechce ta nahodou ten tvoj kamarat osmeknut?:)
marcello228
16.05.12,18:05
nie to isto nie sme rodina a este aj skoro naj kamosi :)........zatial dakujem skusim ten postup cez banku ....potom napisem
marcello228
24.05.12,19:03
no bol som v banke s kamosom ked sme tej pani v banke vysvetlili o co ide tak povedala ze sa to isto nevyriesi ........taka neochota ale tak same do nej hucali nech pozrie ci peniaze nahodou neprisli a boli tam :) tak velmi pekne dakujem za radu :)
mercdok
25.05.12,16:26
Hlavne, ze to dobre dopadlo.
zuzik278
31.05.12,05:38
hlavne ze sa to vyriesilo