gablea
15.05.12,20:14
Dobrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s tým, že finančný poradca z OVB, ktorý Vám predstavil ponuky od bank na HU s ktorými spolupracuje vypýtal finančnú kompenzáciu za čas, ktorý venoval vybavovaniu Vašej „záležitosti“?
Jedná sa o to, že FP mi ponúkol tri banky s ktorými OVB spolupracuje (jedná sa o HU), ale moja banka mi ponúkla výhodnejšie podmienky ako tie tri, ktoré mi ponúkol FP. FP následne požaduje, aby som mu dala finančnú kompenzáciu, nakoľko vybavovaniu venoval čas...a moja banka nespolupracuje s OVB..
Ďakujem za reakcie
Stanislav 1975
15.05.12,18:18
nič neplať- nemá na to nárok- treba sa sťažovať na NBS a zabezpečiť dokazy a pojde kade lahšie...
kopretinka
15.05.12,18:18
trt makový a žiadnu kompenzáciu :eek: no čo by ešte nechcel.....
luigi72
15.05.12,18:44
Oni hlasaju, ze pre klienta pracuju zadarmo. Aj v skutocnosti je to tak, nakolko proviziu im vyplati banka alebo financna institucia po podpise zluvy. To je aj problem s ich "nezavislostou", lebo vacsina vam bude nukat prave tu banku, ktora im zaplati vyssiu proviziu...
gablea
15.05.12,18:53
Veľmi Vám zatiaľ ďakujem za reakcie.

Jedná sa o to, že moja banka mi ponúkla tie podmienky aj na základe tých ponúk, ktoré vybavoval FP. Takže eticky je to také na hrane :(... viem, že zákonný ani iný zmluvný nárok na to nemá... ale zasa to beriem, že konkurencia je konkurencia...
luigi72
15.05.12,19:18
...moja banka mi ponúkla tie podmienky aj na základe tých ponúk, ktoré vybavoval FP. ...
mimotemy Je to velmi smutne, ze "cudzia" banka ponuka ovela lepsie podmienky, ako ta "vlastna", a nakoniec ta "vasa" len pod tlakom povoli a zmierni/zlepsi podmienky...
gablea
15.05.12,19:21
Smutné to je.. s tým súhlasím, ale je to realita dnešnej doby...