kimart
16.05.12,09:13
Ahojte poprosím o radu, občan má s.r.o aj živnosť, ide vymieňať bránu na garáži, kde parkuje autá, ktoré ma na s.r.o. Túto garáž nemá ani v jednom v majetku firmy. Môže ju ako FO prenajímať s.r.o.-čke a ako s.r.o. dať do nákladov?
A ešte jedna otázka nazáver, ak niečo prenajímam ako FO, musím byť registrovaná na DU?
SilMar Group
16.05.12,11:08
Ahojte poprosím o radu, občan má s.r.o aj živnosť, ide vymieňať bránu na garáži, kde parkuje autá, ktoré ma na s.r.o. Túto garáž nemá ani v jednom v majetku firmy. Môže ju ako FO prenajímať s.r.o.-čke a ako s.r.o. dať do nákladov?
A ešte jedna otázka nazáver, ak niečo prenajímam ako FO, musím byť registrovaná na DU?

Podľa môjho názoru s.r.o. je samostatná právnická osoba a z tohoto titulu môže uzatvárať obchodné vzťahy s obchodnými partnermi, ktorými môžu byť iné právnické a fyzické osoby. Takže môže uzatvoriť zmluvu o nájme nehnuteľnosti (garáže) s fyzickou osobou (a nezáleží na tom, či tá FO je zároveň spoločníkom alebo konateľom s.r.o.), ktorá vlastní danú nehnuteľnosť. Podľa §35/3 postupov účtovania - na účte 042 - Obstaranie DHM sa účtujú aj náklady vynaložené na technické zhodnotenie dlhodobého HM, ktorý má účtovná jednotka v nájme alebo bude mať v nájme na základe písomnej zmluvy a toto technické zhodnotenie sa bude odpisovať. V účtovníctve vlastníka predajatého majetku sa v takomto prípade neúčtujú náklady na TZ a tieto náklady nezvyšujú OC majetku.
Podľa §22/6d Zákona o dani z príjmov je iným majetkom TZ prenajatého majetku vyššie ako 1.700€ vykonané a odpisované nájomcom.
Takže ak splníš podmienky - písomná zmluva o prenájme a v nej uvedené, že TZ bude znášať, účtovať a odpisovať nájomca, nevidím dôvod, aby si to nemohol dať cez odpisy do nákladov (aj daňových) s.r.o.
Mária.K.
16.05.12,11:15
Ahojte poprosím o radu, občan má s.r.o aj živnosť, ide vymieňať bránu na garáži, kde parkuje autá, ktoré ma na s.r.o. Túto garáž nemá ani v jednom v majetku firmy. Môže ju ako FO prenajímať s.r.o.-čke a ako s.r.o. dať do nákladov?
A ešte jedna otázka nazáver, ak niečo prenajímam ako FO, musím byť registrovaná na DU?

Pokiaľ prenajímate garáž - ide o prenájom nehnuteľnosti, ktorý sa registruje na daňovom úrade.
kimart
05.06.12,07:59
Ešte raz v súvislosti s touto témou poprosím do ktorej odpisovej skupiny zaradiť garážovú bránu?
Antonia Jendrišáková
09.06.12,04:48
Zaradíš do 3. odpis.sk. 12 rokov odpisy
januarq8
22.06.12,07:23
Toto ma zaujíma, hľadám tiež riešenie. Prešiel som veľa diskusií tu na Porade, ale nenašiel som komplexnú odpoveď.
Pokúsim sa to teda doplniť a zosumarizovať, prosím o vaše názory, či tomu dobre rozumiem:
Manželia (ani jeden nepodniká ako FO) vlastnia RD s garážou v BSM, v ktorej garážuje auto manželovej s.r.o. (jednoosobovej). Pretože garáž treba udržiavať (zateká, stará brána) a stále tam bude garážovať auto s.r.o., chcú aj náklady na údržbu prenechať na s.r.o. Keďže je to ale manželova s.r.o., nemajú záujem na prenájme zarobiť. Uzatvoria s s.r.o. zmluvu o prenájme, kde uvedú, že s.r.o. si garáž bude opravovať a udržiavať sama a výška nájmu bude symbolická. Otázky:
1. Musia sa registrovať na DÚ kvôli prenájmu nehnuteľnosti, aj keď nebudú musieť platiť daň z nájmu?
2. Musia dať garáž do OM, alebo nejako inak meniť spôsob užívania stavby (na podnikanie apod.)? Ako?
3. Musia podať nové daňové priznanie pre daň z nehnuteľnosti, kde bude vyšpecifikovaná prenajímaná garáž (je súčasťou RD)? Ako?
4. V zmluve budú obidvaja manželia – budú sa (z hľadiska výšky nezdaniteľnej čiastky z nájmu) posudzovať samostatne, alebo ako jeden subjekt?
5. Môže si s.r.o. dať do nákladov výdavky na opravu garáže (zatekanie strechy, výmena brány, drobné opravy, ...)?
6. Ak takýto jednotlivý výdavok (napr. v jednom roku len opravia zatekanie na streche, v ďalšom vymenia bránu apod., podľa fin. situácie s.r.o.) bude nižší ako 1600 €, môže ich dať s.r.o. do nákladov v celej sume bez odpisovania?
7. Ak napr. brána bude stáť 1400 € a práce s jej výmenou ďalších 400 €, musí sa už celá suma 1800 € odpisovať, alebo sa môže dať do nákladov naraz?
8. Ak v jednom roku urobia viac drobných opráv, ktoré v celkovej sume presiahnu 1800 €, musia sa všetky už odpisovať súhrnne ako jedno TZ?
9. Stretli ste sa s takýmto spôsobom prenájmu, má to v konečnom dôsledku význam, alebo tých ušetrených pár € na DPH a dani sa nevyrovná komplikáciam, ktoré z toho plynú?
Budem veľmi vďačný za stručné odpovede namiesto odkazu na už prebehnuté diskusie - tie som si prečítal, ale všetko som tam nenašiel.
Ďakujem všetkým za ochotu.