Markéta Švecová
16.05.12,13:02
Ahojte..:rolleyes:Chcela by som Vás poprosiť, či mi budete niekto vedieť poradiť.Ak dá človek žiadosť o prijatie do PZ SR.A pošlú mu kladnú odpoveď.Pošlú ho na 6 mesiacov do školy a potom ho prípadne zamestnajú..Ak hovorím správne.A mňa by zaujímalo že ak je to denné štúdium tak človek nemôže popri tom chodit do práce, a to celé to obdobie je akože bez príjmu??:eek:
Ďakujem za rady
avalik
16.05.12,11:09
Ahojte..:rolleyes:Chcela by som Vás poprosiť, či mi budete niekto vedieť poradiť.Ak dá človek žiadosť o prijatie do PZ SR.A pošlú mu kladnú odpoveď.Pošlú ho na 6 mesiacov do školy a potom ho prípadne zamestnajú..Ak hovorím správne.A mňa by zaujímalo že ak je to denné štúdium tak človek nemôže popri tom chodit do práce, a to celé to obdobie je akože bez príjmu??:eek:
Ďakujem za rady

pokial viem, tak skolu navstevuju prislusnici PZ - a ti plat dostavaju
pavol36
16.05.12,13:41
Ako Dara správne píše - už budeš v služobnom pomere príslušníka PZ, t.j. budeš dostávať i plat. Čo viem, policajti v škole sú zaradení v 1. platovej triede + hodnostné (strážmajster) + príplatok za výsluhu rokov (to len málokto). Žiadny rizikový príplatok, žiadny príúplatok za nerovnomernosť času služby. A zároveň si v prípravnej štátnej službe a tam sa mi marí, že je služobný plat znížený o 20 percent, teda aspoň to tak kedysi bolo. Suma sumárum - odhadujem to na 450 v čistom.
Markéta Švecová
16.05.12,15:19
Ďakujem za rady..A ak máte ešte info, tak by ma zaujímalo, či na žiadosť o prijatie do PZ SR stačí klasická žiadosť, alebo je nejaké stanovené tlačivo..please a ďakujem vopred všetkým..:)