tifany
16.05.12,21:19
Milí poraďáci, dostali sa mi do ruky faktúry DKV a som z nich zúfalá. Veľmi súrne by som potrebovala Vašu odpoveď, akým spôsobom ich správne zaúčtovať. Spoločnosť DKV vystavuje sumárnu faktúru, ktorá mi príde spolu so všetkými fa z jednotlivých čš. Na tejto sumárnej fa je odpočítaná žiadaná dph z čš očistená o poplatok za vybavenie služby, ktorý podlieha Reverse Chargu a ja ho musím samozdaniť. Ak má niekto na mňa nervy a pozná tento prípad ohľadne DKV, budem mu vďačná lebo márne sa snažím pokračovať. Nejaké návrhy mám, ale nechcem to zbytočne komplikovať, pokiaľ by sa našlo čo najjednoduchšie riešenie, nakoľko my tú dph nežiadame, robí to za nás DKV a hneď nám ju aj neviem či to nazvať "dobropisuje". Budem vďačná každému kto mi pomôže lopatisticky problém vyriešiť.
tifany
16.05.12,19:45
Nenájde sa nikto, kto to účtuje?
tifany
17.05.12,10:13
poprosím fakt súrne
DKV
21.05.12,12:17
Mila Tifany,

proc se neobratite primo na spolecnost DKV, ktera by Vam urcite vse vysvetlila. Kontaktujte nas tedy, prosim. Kontakty na prazskou pobocku najdete na nasich webovych strankach nebo mi napiste kontakt na Vas a my se Vam ozveme. Dekuji.
Y.Kheilova
DKV EURO SERVICE s.r.o.