intel4004
17.05.12,19:11
nazdar vsetci ma niekto skusenost s Flavio Contrepacore and Co. Ltd.? vidieraju moju priatelku chceju najprv 50€ za vyuzivanie ich sluzieb ako sprostredkovatelov, pricom onicom nevie, pouzivaju stranku job-24.sk poslali jej akusi pochybnu fakturu, a ked som jej povedal nech napise mail ze chce zrusit registraciu poslati jej dalsi mail ze postupuju pohladavku veritelovi a suma pohladavky vzrastla na 100€ pretoze nebola uhradena vcas pricom splatnost prvej je DO 28.5.2012 so 14 splatnostou, na postupenej pohladavke sa objavil datum 7.5.2012 pricom vtedy ani nebola registrovana, a vraj neuhradila vcas fakturu. Vravim jej ze sa nemusi nicoho obavat ze su to len psychologicky vidieraci, a nic jej nehrozi, chcem sa na 100 percent uistit ze je to tak
kopretinka
17.05.12,17:23
prečo vytváraš ďalšiu tému? prečo sa najprv nepozrieš,či tu také niečo už nie je??
http://www.porada.sk/t194384-faktura-za-registraciu.html
intel4004
18.05.12,19:31
Prapac ale niekedy je tazko vygoglovat taketo temy a tento sever mi odpovedal stale negativne na tieto temy, az po zadani tejto temy sa mi podarilo nahodou dostat k odpovedi ale som rad ludia ze reaguje , neignoruete, musime si pomahat pri rôznych podvodnikoch a klamaroch. Pomohli ste aj mojmu vztahu a vazimsi aj tuto stranku, som za poradu.sk prvy server ktory spravil krok za mna
Gregor Koidl
09.02.13,17:26
Také bojuju s firmou Flavio Conterpacore Co. Ltd,která na mne a na jiné naivní idealisty nastražila léčku! Nesmíme se dát,ale spojit se proti zlu a nekalým obchodním praktikám této slovensko-seychellské pochybné firmy. Ozvěte se mi-poškození Gregor Koidl gregorkoidl@centrum.cz Děkuji