ASIV
18.05.12,13:55
Zdravim vsetkych :) nasla by sa prosim nejaka dusa, ktora vie po anglicky dobre a prelozila by mi par viet zo slovenciny do anglictiny,urobil by som to aj sam ,ale musi to byt gramaticky spravne.Ak ano napiste mi prosim a poslem vam text v slovencine,nic dlhe len par viet.Dakujem :)
VieraPopluharova
18.05.12,12:26
Prilož sem text, ak Ti to stačí večer poprípade zajtra doobeda, preložíme....
ASIV
18.05.12,16:07
Chcel som poslat sukromnu spravu,ale neda sa lebo mam malo prispevkov :D nemozes mi prosim ta dat na teba email,lebo nechcem to tu zverejnovat na fore :)
ivka70
19.05.12,14:57
Chcel som poslat sukromnu spravu,ale neda sa lebo mam malo prispevkov :D nemozes mi prosim ta dat na teba email,lebo nechcem to tu zverejnovat na fore :)

Zato Vierka ho urcite kvoli tebe zverejni :o
VieraPopluharova
20.05.12,05:34
Ahojky,

dnes ho budeš mať v meily, a ak sa nenahneváš dám ho i sem , veľa ich potrebuje takéto korekcie už je tu i téma na to priamo založená, ak budeš niekedy niečo hľadať, tak si nájdi anglický jazyk a tam máš jednotlivé témy i zverejnené korekcie a preklady, tých čo to potrebovali, trošku zdržanie, nakoľko to robí dcéra (prekladateľka) a vieš včera bol hokej.....
Mirica-LV
29.05.12,10:26
Ahojte,
vedel by mi prosím niekto preložiť do AJ citát z filmu kráľovstvo nebeské

Načo je človek, ak nerobí svet lepším
(Cuinam rei vivere homó, si nonfacere mundus melior)

moc ďakujem
Nella_2
29.05.12,10:29
Ahojte,
vedel by mi prosím niekto preložiť do AJ citát z filmu kráľovstvo nebeské

Načo je človek, ak nerobí svet lepším
(Cuinam rei vivere homó, si nonfacere mundus melior)

moc ďakujem

What man is a man who does not make the world better?
Indeed
29.05.12,10:34
založenie mailu je bezplatné,takže možete mať mailových stránok aj niekoĺko desiatok, neviem, čo sa trasete nad zverejnením mailovej adresy
Mirica-LV
29.05.12,10:36
What man is a man who does not make the world better?

ďakujem