dzejna78
20.05.12,12:46
Potrebovala by som radu a tip na kvalitné hotely pre cestovanie s malými deťmi (do 5 rokov) v Grécku, Španielsku, Taliansku.
Dôležitá je zabezpečenie lekára, čistota, kvalita jedla, nejaké šmykľavky pre malé deti v detských bazénoch, nie obrovské tobogány........ Ďakujem
arizona
20.05.12,10:53
Daj si do vyhladavaca "dovolenka s detmi". Najdes vela prispevkov;)
Lubaba
20.05.12,19:47
dosť široký okruh...
asedma
20.05.12,20:51
dzejna78
22.05.12,05:57
Skor som myslela: "tu sme boli, tento je ok", ja mam take miesta v Egypte a Turecku, ale v júli nechceme 40st. teplá, tak mením destináciu
myara
22.05.12,06:16
ja ti mozem odporucit hotel, resp. su to 2 susediace hotely, Pionero/Santa Ponsa Park na Malorke, stredisko Santa Ponsa
neviem, ci ho ponuka nejaka slovenska CK, ale rakuske ho maju urcite
globalpartner
22.05.12,07:32
Pozrite a vyberajte: www.vyhladavac-hotelov.com
arizona
22.05.12,07:41
Skor som myslela: "tu sme boli, tento je ok", ja mam take miesta v Egypte a Turecku, ale v júli nechceme 40st. teplá, tak mením destináciu
My vieme ako si to myslela.:)
Preto som ti poradila,co mas dat do vyhladavaca. Alebo si zadavaj jednotlive krajiny.Je tam vela tipov a osobnch skusenosti. Ale ak aj niekto navstivil miesto s ktorym bol spokojnny, napise to zvacsa raz, do prislusnej temy /aby sa to vyhladavacom lahsie hladalo a aby boli recenzie na jednom mieste/.
Podobnych otazok ako tvoja je tu hlavne pred sezonov desiatky. Asi nikomu sa nechce opakovane vypisovat to iste,ked to uz raz napisal...:)