Lucia 1087
21.05.12,09:28
:)
buchač
21.05.12,07:35
...niekde by som mal mať uložené .....len musím záložné HDD prelustrovať ....
pepsikova
21.05.12,07:36
buchač
21.05.12,07:42
...sú na nete...http://www.minv.sk/swift_data/source/policia/urad_sbs_ppz/otazky_OS_USBS.pdf
...mám za to , že Lucia si pod pojmom " testy " niečo iné predstavovala .......:rolleyes:

...he , ale ak nech sa trápi ......aspoň nemusím ja hľadať ....:---
Lucia 1087
21.05.12,07:43
dakujem :-) a odpovede su k tomu neni ? ci ?
Lucia 1087
21.05.12,07:46
a co som si pod pojmom "testy" predstavovala?
buchač
21.05.12,07:51
a co som si pod pojmom "testy" predstavovala?


dakujem :-) a odpovede su k tomu neni ? ci ?

.....he .....na nete som už dosť dlho , aby som aj na diaľku vedel čítať medzi riadkami , slovami .....:rolleyes:

...ozaj , nemám ísť miesto Teba na skúšky ...???? :cool:
pepsikova
21.05.12,08:19
...mám za to , že Lucia si pod pojmom " testy " niečo iné predstavovala .......:rolleyes:

...he , ale ak nech sa trápi ......aspoň nemusím ja hľadať ....:---..

..myslím, že potrebuje dostať na tácke odpovede...aby sa nemusela trápiť...ale to už nedám...tiež to mám upratané...ale treba sa to naučiť, nie odpísať..či nyje?..
Lucia 1087
21.05.12,08:35
nikto nejde odpisovat ... su to len skusobne testy.. nejdem este na skusku.. ale ked nechces nemusis davat odpovede
buchač
21.05.12,10:26
nikto nejde odpisovat ... su to len skusobne testy.. nejdem este na skusku.. ale ked nechces nemusis davat odpovede

Lucia , dobre ...nejdeš odpisovať , beriem.....

Ide ale o to , že tie testy sú rôzne ...súbor otázok sa mení od skúšok po skúšky , aj keď ich točí tá skúšobná komisia ...
Testy povedzme nabifľuješ ...aj to sa dá , no na ústnych je to potom trochu ťažšie ,tam sa dávajú iné otázky ...

Prirovnal by som to k skúškam v autoškole ....testy OK , aj tá skúšobná jazda vyjde v pohode ...no potom na tej ceste - v ostrej premávke to trochu inak vyzerá ...

Najlepšie je prebehnúť si testy bez tých kontrolných odpovedí a hľadať chybu ,či som správne odpovedal ...
Odhliadnuc od faktu , že na kurze by ste ich mali spraviť niekoľko ....no to záleží ale aj od poskytovateľa - organizátora kurzu , že ako sa stavia k tým svojim adeptom ...
Keď som si ja robil preukaz OS , tak sme mali prednášajúceho jedného právnika na dôchodku a to bolo iné prednášanie ...formou diskusie a preberanie tých všeliakých možných variant problémov...