buchač
21.05.12,13:02
Milí poraďáci! Prosím Vás o klikanie na tohoto krásneho psíka, ktorý patrí mojej priateľke. :)
Kliká sa furt a stále , môže sa to naklikať aj po sebe a bude sa klikať donekonečna .....:---:D
Srdečne ďakujem.



http://img.blesk.cz/static/images/1/nejpes/768457/main/0/3/6/03635_web3.jpg
Stanislav 1975
21.05.12,11:07
odklikané...
kopretinka
21.05.12,14:19
:D
pepsikova
21.05.12,14:43
Juraj, nebuď labuť.:---..

..nechaj ho, kuriatko...psík očividne potrebuje pohladkať, kukni na tie nádherné očká,až prosia!..a posadili ho na asfalt..takže v pohode pohladkám tohto " belmonda" medzi psíkmi a paničke tohto klenotu odkazujem, nech ho druhý raz zaparkuje na trávniku..
Lubaba
21.05.12,14:46
klik sem, klik tam..:---
Tweety
21.05.12,14:51
odklikané...
Stanko, a kde si klikal?:--- Si robíte obitraja srandu z klikačov.:)
Chobot
21.05.12,14:55
Milí poraďáci! Prosím Vás o klikanie na tohoto krásneho psíka, ktorý patrí mojej priateľke. :)
Kliká sa furt a stále , môže sa to naklikať aj po sebe a bude sa klikať donekonečna .....:---:D
Srdečne ďakujem.



http://img.blesk.cz/static/images/1/nejpes/768457/main/0/3/6/03635_web3.jpg

Buchač, konečne! Plne súhlasím. Už som uvažoval o zatrhnutí tých klikacích tém. Veď to je podvod voči iným účastníkom. Všetci tu idú zožrať niekoho, ak sem dá reklamu, ale takáto reklama očividne nikomu nevadí.
jobobe
21.05.12,14:58
Kliknute:-)
ivuliatko
21.05.12,15:03
Klikla som mu na šiltovku :---

...ale ksichtí sa smutne... asi preto, akého priateľa má jeho panička :D
pepsikova
21.05.12,15:42
...dobré ráno!!..kliká sa tu už dobré dva roky a doteraz ti to nevadilo...však zatrhni..sa neposetoto, no...
babka - ježibabka
21.05.12,16:01
hnedoočka
21.05.12,19:35
...skoro ako môj Maxík.....:D:D

ale nemal si súhlas na zverejnenie, nie je to náhodou porušenie zákona?;):confused::eek::rolleyes:

len pre porovnanie....

115159
hnedoočka
21.05.12,19:38
ale môj je aj na trávniku a smeje sa.... až teraz som prečítala príspevky...i Veronikin :D
pepsikova
22.05.12,03:29
ale môj je aj na trávniku a smeje sa.... až teraz som prečítala príspevky...i Veronikin :D..

..veru, aj tvoj Maxík je fešáčisko krásny..a tak posielam piškotky aj tomu belmondovi na asfalte,aj tvojmu na trávniku...
buchač
22.05.12,04:35
.....hm .......a nik nekliká ???? :confused:

ŽE NEVERÍM !!! :eek:
VieraPopluharova
22.05.12,04:43
Juri,

klik...klik...klik...klik...klik.... na očká psíka....to pozeral na Teba:D:---:D
pepsikova
22.05.12,05:24
Juri,

klik...klik...klik...klik...klik.... na očká psíka....to pozeral na Teba:D:---:D..

..joj, to radšej nyjeeee...lebo ktovie, čo si ten havík práve myslel...:D:D
buchač
22.05.12,05:48
Juri,

klik...klik...klik...klik...klik.... na očká psíka....to pozeral na Teba:D:---:D


..

..joj, to radšej nyjeeee...lebo ktovie, čo si ten havík práve myslel...:D:D

...hm a možno aj viem .....len nepoviem .....;)
verkaz
22.05.12,05:53
Klikám o sto šesť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12776.gif, aby mali havinkovia čo papať. Sú zlatučkí, ako ten môj.
Klikám na očká, na hlávku, na labky. Dúfam, že to cíti ako pohladenie a začne sa viac usmievať.
Tweety
22.05.12,06:01
Nevidíte, že Juraj ironizuje tému klikania?
VieraPopluharova
22.05.12,06:06
Majka,

vidíme to všetci, ale chceme mu urobiť radosť, no klikni pre takého rozkošného psíka a ešte rozkošnejšieho priateľa paničky.....
buchač
22.05.12,06:14
Nevidíte, že Juraj ironizuje tému klikania?

.....keby len ........;) :--- :D

...ale psíky sú to pekné .........hlavne ten Max...........:)

Ako Tibi povedal ....všetkého ale veľa škodí ......

Na vysvetlenie , objasnenie môjho počinu ...
Klikačky a podobné oné o psoch by sa mali viac menej objavovať na tých fórach o psoch ....

Mne bolo vyčítané , že sa občas o kvéroch zmienim ......budiž , realizujem sa teda inde .....

Nemalo by byť to isté aj v iných prípadoch ????

....a o tých drístoch ( sorry ) v kaviarni .....tie popridávané obrázky na celú jednu stranu ani nespomínam ...šak z toho až oči bolia ...
....keď už , tak nech si prispievateľ ten - ktorý obrážťok stiahne do mašiny a potom ho pridá ako prílohu do príspevku ......či ...???
Stanislav 1975
22.05.12,06:17
Buchač, konečne! Plne súhlasím. Už som uvažoval o zatrhnutí tých klikacích tém. Veď to je podvod voči iným účastníkom. Všetci tu idú zožrať niekoho, ak sem dá reklamu, ale takáto reklama očividne nikomu nevadí.
Tibore, ja som šokovaný z inej veci- napísal som, tiež že sa mi to nepáči a to ešte celkom jemne a už mi išlo neužitočné...:D/podla mňa či niekto chce alebo nie- ale v hlasovaní o psa je dať neužitočné neuveriteľná zvrátenosť/ a pepsi milá ešte moj komment vytiahla do inej témy aby sa jej fan-klub na mňa vrhol ako také supy- lebo vie že pepsi si to može dovoliť, ona ako šedá eminencia porady, nekorunovaná princezná- jej sa nemože odporovať v ničom, lebo hned nabehne úderka a bijú a bijú a tlčú hlava-nehlava...
Stanislav 1975
22.05.12,06:20
Poniektorí poraďáci berú Poradu moc vážne, prežívajú to tu ako keby šlo o život, a pritom nejde o nič...- však neberte to tu tak vážne- toto tu je všetko len interaktívné, na pobavenie sa a nestrieľajte hneď...
Ja neviem, ale mne je jedno, či som tu na Porade pre niekoho blbý, tučný, sprostý- to mi je úplne jedno- lebo nič mi to nedá ani nezoberie-proste Porada je len zábava a poniektorí sa tu idú zabíjať...
Žabinka
22.05.12,06:23
Stanislav 1975
22.05.12,06:27
Nevidíte, že Juraj ironizuje tému klikania?





Majka nemudruj a klikaj...:D-kliká sa už 24 hodín a tak málo je naklikaného...:)
verkaz
22.05.12,06:55
vidím, veď aj tak odpisujeme
verkaz
22.05.12,07:02
Stanko, veď okrem hokeja (a ten už skončil) je to určitý adrenalín. Prečo ba som nepomohla poraďáčke. Len sa mi tiež vidí, že sa to tu veľmi rozmohlo.
Otvorím poradu a "prosím hlasuj, klikni a pod".
Moja chyba, že klikám a na ostatné mám potom málo času.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9904.gif
VieraPopluharova
22.05.12,07:07
Najskôr klik....klik...klik....klik..... a potom chalani, ale veď čo Vám bráni si Tam dať poobedné pivko na spestrenie denneho nudného učtovnickeho dňa...alebo nejakú kočku, samozrejme v rámci normy odetú....prípadne si pokecať o fotbale, tenise, .... apod., my sme baby tak si dávame kafčo, koláčiky a pod., je to pre nás taký malý relax..... a teraz môžete i do mňa.....
buchač
22.05.12,07:21
Najskôr klik....klik...klik....klik..... a potom chalani, ale veď čo Vám bráni si Tam dať poobedné pivko na spestrenie denneho nudného učtovnickeho dňa...alebo nejakú kočku, samozrejme v rámci normy odetú....prípadne si pokecať o fotbale, tenise, .... apod., my sme baby tak si dávame kafčo, koláčiky a pod., je to pre nás taký malý relax..... a teraz môžete i do mňa.....

....he.....

...momentálne mám teraz grupák ( len občas zaskočím pozrieť - oddychový čas )....čiže :
JA ...na ľahko odetý...:---
TÁ lopata..
TEN fúrik ..
TO betónovanie ...

spoločnosť jak vyšitá ....:rolleyes:
hnedoočka
22.05.12,07:24
....he.....

...momentálne mám teraz grupák ( len občas zaskočím pozrieť - oddychový čas )....čiže :
JA ...na ľahko odetý...:---
TÁ lopata..
TEN fúrik ..
TO betónovanie ...

spoločnosť jak vyšitá ....:rolleyes:

...he...

až ti závidíme....:D

ps: a na Maxíka si klikol?:confused:
buchač
22.05.12,07:27
...he...

až ti závidíme....:D

ps: a na Maxíka si klikol?:confused:
...nie ...lebo by som bol zaujatý ...vo vlastnej ,akože , téme ????....nehodí sa to ...:rolleyes:

JA radšej pohladím ...:)
hnedoočka
22.05.12,07:29
...nie ...lebo by som bol zaujatý ...vo vlastnej ,akože , téme ????....nehodí sa to ...:rolleyes:

JA radšej pohladím ...:)

lopatu ,alebo múrik?:D
Chobot
22.05.12,07:30
Tibore, ja som šokovaný z inej veci- napísal som, tiež že sa mi to nepáči a to ešte celkom jemne a už mi išlo neužitočné...:D/podla mňa či niekto chce alebo nie- ale v hlasovaní o psa je dať neužitočné neuveriteľná zvrátenosť/ a pepsi milá ešte moj komment vytiahla do inej témy aby sa jej fan-klub na mňa vrhol ako také supy- lebo vie že pepsi si to može dovoliť, ona ako šedá eminencia porady, nekorunovaná princezná- jej sa nemože odporovať v ničom, lebo hned nabehne úderka a bijú a bijú a tlčú hlava-nehlava...

Aj mňa už stihla "zvoziť", že som proti klikacím témam.

Ja som proti takémuto nadržiavaniu. Raz, neviem, či tá téma bola na porade, či som to videl na inom fóre, bola súťaž Avonu tiež o nejaké výhry. Jeden účastník získal podozrivo vysoký počet hlasov v porovnaní s ostatnými súťažiacimi a všetci sa rozčuľovali, že ako mohol získať tak veľa hlasov. Nakoniec sa zistilo, že využil sieť svojich distribútorov a tí mu naklikali hlasy. Myslím, že mu to prvé miesto zrušili a cenu posunuli druhému v poradí.

Ale ak chcete, klikajte si. Ale keby išlo o objektívne hodnotenie, neverím, že všetci by klikli to, čo kliknú pre "kolegu". Je to presne ako v parlamente - keď predseda povie, hlasujte "za", tak všetci hlasujú za, aj keď s tým osobne nesúhlasia. Takže podľa mňa ide o podvod voči ostatným účastníkom, ktorí majú tú smolu, že nemajú za sebou takú komunitu a naivne sa domnievajú, že návštevníci tej stránky objektívne dajú hlas najkrajšej fotke alebo s čím už sa súťaží.

Je to môj názor a mám právo si ho prezentovať. Mám právo aj byť proti takýmto nekalým praktikám. Ako moderátor som zatiaľ nič voči tomu neurobil, takže ma nemôžu obviňovať, že by som zneužil právomoc moderátora na prezentovanie svojho osobného názoru. Žiadnu takú tému som neuzatvoril. Ak chcete klikať, klikajte. Mne to ale príde ako reklama. Ja by som mal čudný pocit z takej výhry.
pepsikova
22.05.12,07:32
...fuha!..SKORO MI OčKY VYPADLI!....TO až takto?..toto fakt?..oki...
Stanislav 1975
22.05.12,07:36
Aj mňa už stihla "zvoziť", že som proti klikacím témam.

Ja som proti takémuto nadržiavaniu. Raz, neviem, či tá téma bola na porade, či som to videl na inom fóre, bola súťaž Avonu tiež o nejaké výhry. Jeden účastník získal podozrivo vysoký počet hlasov v porovnaní s ostatnými súťažiacimi a všetci sa rozčuľovali, že ako mohol získať tak veľa hlasov. Nakoniec sa zistilo, že využil sieť svojich distribútorov a tí mu naklikali hlasy. Myslím, že mu to prvé miesto zrušili a cenu posunuli druhému v poradí.

Ale ak chcete, klikajte si. Ale keby išlo o objektívne hodnotenie, neverím, že všetci by klikli to, čo kliknú pre "kolegu". Je to presne ako v parlamente - keď predseda povie, hlasujte "za", tak všetci hlasujú za, aj keď s tým osobne nesúhlasia. Takže podľa mňa ide o podvod voči ostatným účastníkom, ktorí majú tú smolu, že nemajú za sebou takú komunitu a naivne sa domnievajú, že návštevníci tej stránky objektívne dajú hlas najkrajšej fotke alebo s čím už sa súťaží.

Je to môj názor a mám právo si ho prezentovať. Mám právo aj byť proti takýmto nekalým praktikám. Ako moderátor som zatiaľ nič voči tomu neurobil, takže ma nemôžu obviňovať, že by som zneužil právomoc moderátora na prezentovanie svojho osobného názoru. Žiadnu takú tému som neuzatvoril. Ak chcete klikať, klikajte. Mne to ale príde ako reklama. Ja by som mal čudný pocit z takej výhry.
Viem že každý nebude so mnou súhlasiť- ale ja osobne teba považujem za najlepšieho Moderátora na Porade, nenecháš sa strhnúť davom a vždy si zachovávaš chladnú hlavu- u mňa si jednoznačná jednotka...
danushka
22.05.12,07:54
...ja by som si ho osvojila, nedá sa?...bolo by mu u nás dobre...
buchač
22.05.12,08:27
...he ....že Tebe poviem ???? ... :-)
VieraPopluharova
22.05.12,09:23
Oznamujem zakladateľovi tejto klikacej temy, že odo dnes máme nato určenú samostatnú klikaciu miniporadu ďakujem za pochopenie...........:D:---;):D
verkaz
22.05.12,09:26
výborný nápad, tam môžeme klikať do omrzenia
hnedoočka
22.05.12,09:51
:D :D
Tweety
22.05.12,09:53
Stanko, šak som na toho krásafca klikala, je fakt krásny, a to nepoznám osobne Buchiho, možno aj on by stál za hriech, chi,chi,
asedma
22.05.12,12:33
..a kolko ze ma hlasov...udaj stav..
asedma
22.05.12,12:36
chudacik, aky je smutnucky..on potrebuje lasku a nie klikacku..
Stanislav 1975
22.05.12,19:25
Ako je na tom Maxíček? Vyhrávame? Klikám jak blázen, celý deň...;)
buchač
22.05.12,19:32
Ako je na tom Maxíček? Vyhrávame? Klikám jak blázen, celý deň...;)

...priebežné výsledky zadám zajtra ...dnes nevládzem...

Ale zatiaľ je prvý ....veď ako inak ....čo už , kto umí , ten umí ....:---:D
pepsikova
22.05.12,19:33
...varila som šarkanovi dnes špikové kosti, teda ,aj so zeleninkou....myslíte, že aj Maxík by jednu mohol?..pošlem ráno-pribalím ku kafici...
buchač
23.05.12,03:01
...priebežné výsledky ...

Jednotlivé klikanie na Maxíka :

čiapka - 343
hlava - 969
uši - 696
očká - 3.858
ňufák - 1.555
krk - 245
labky - 755
chrbát - 866

niekto myškou netrafil - 333 ale kliky sa rátajú ...;)

SPOLU : 9.287
pepsikova
23.05.12,03:03
...jednoznačne očká vedú...tak posielam tú špikovú kosť...
hnedoočka
23.05.12,05:26
Jednotlivé klikanie na Maxíka :

čiapka - 343
hlava - 969
uši - 696
očká - 3.858
ňufák - 1.555
krk - 245
labky - 755
chrbát - 866

niekto myškou netrafil - 333 ale kliky sa rátajú ...;)

SPOLU : 9.287

ja som myškou poškrabkala hrudníček...to majú havkovia radi...:) to je medzi tými 333 ?:D

alebo žeby sa strafili inam?:confused:

dnes som chcela na papuľku, ale počkám, ešte ju má mastnú od tej fajnovej kostičky a mohol by ma hafnúť, lebo si pomyslí, že sa chcem deliť.....:)
VieraPopluharova
23.05.12,07:00
ja to radšej pod krčkom;)...takže mu ho trošku poškrabkám, aby mal bodíky i tam....:D
buchač
23.05.12,07:02
ja som myškou poškrabkala hrudníček...to majú havkovia radi...:) to je medzi tými 333 ?:D

alebo žeby sa strafili inam?:confused:


...hrudník začína od toho krku ...ale to klikanie , tých 333 , tak o tom radšej pomlčím ...
...kalkulátor jednotlivých klikaní mi vyhodil tých 53 na hrudník a zvyšok šiel niekde nižšie ...:rolleyes:

...holt , ten Maxík je beťár ....šak je taký istý ako ja .....takéto škrabkanie ( myšku ale nemusím ) sa aj mne páči...;) :--- :D
verkaz
23.05.12,07:18
babka - ježibabka
23.05.12,14:16
hnedoočka
23.05.12,14:39
Jarka 1
23.05.12,14:55
Ja som klikla na chvostík. Tam sa tuším nik neodvážil. To by sa asi aj majiteľovi páčilo;):).
Dav
23.05.12,15:40
Ja stále klikám na labku :)
asedma
23.05.12,16:12
..urcite ma rad skrabkanie pod usami..
pepsikova
23.05.12,17:38
..bola som vyvenčiť tohoto krásavca..lebo len klikať nestačí...a dám mu dve párky,cestovinu s mrtvičkou a maskom a piškotku ako dezert...
buchač
23.05.12,17:50
...že " ĎAKUJEM " za kliknutie na " vyriešené " dvom členom a to jobobe a bodliak ...:(

...že čo majú proti nádhernému psíkovi .......no nechápem ..................................:confused:

...že šak nech urve niekto do tretice , pre pokoj v duši ..................poniektorých ..:cool:
hnedoočka
23.05.12,17:57
...že " ĎAKUJEM " za kliknutie na " vyriešené " dvom členom a to jobobe a bodliak ...:(

...že čo majú proti nádhernému psíkovi .......no nechápem ..................................:confused:

...že šak nech urve niekto do tretice , pre pokoj v duši ..................poniektorých ..:cool:

nie, ta čo si!!!:eek:

veď už má 50 klikancov a už si na to zvykol......to ho chcete týrať?:rolleyes:

my sa o neho budeme pekne starať, veď je náš adoptívny poraďácky Maxík...:)
pepsikova
23.05.12,18:13
.no, myslím, že bodliak zase hodí reč so svojim ja a to vyriešené odčiní klikaním na Maxíkove bruško a pridaním nejakej fajnovinky..napríklad údeného uška zo svinky...bodliak je už taký...
hnedoočka
23.05.12,18:16
:D nech mu je potom odpustené
verkaz
23.05.12,18:27
... ešte mu kliknem na bruško a spinkať.
hnedoočka
23.05.12,18:42
asi si mala posledný klik...oddnes klikám na svojho- na dvore :(
verkaz
03.06.12,07:20
Práve som dopiekla pečienkové koláčiky pre našich tuláčikov, tak posielam ešte posledný klik a zopár fajnotiek