EriHa
21.05.12,16:38
dobry den.. mohli by ste mi pls poradit, ci potrebujem RP, ked si chcem otvorit obchod so spolocenskymi a svadobnymi satami (predaj, nie pozicovna), alebo su aj ine moznosti= lacnejsie, ako by mohli zakaznici platit?
kopretinka
21.05.12,14:43
musíš mať pokladňu.....alebo potom môžu zákazníci platiť na faktúru,ale to si neviem predstaviť.....alebo ak si občan so ZŤP tak nemusíš mať pokladňu.
Zita5
21.05.12,14:49
dobry den.. mohli by ste mi pls poradit, ci potrebujem RP, ked si chcem otvorit obchod so spolocenskymi a svadobnymi satami (predaj, nie pozicovna), alebo su aj ine moznosti= lacnejsie, ako by mohli zakaznici platit?

Predaj tovaru v hotovosti ,úhrada FA v hotovosti - je potrebná ERP(lebo predávate tovar) , alebo úhrada FA cez bežný účet .Iná možnosť nie je .
EriHa
21.05.12,14:51
dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?
Tweety
21.05.12,14:53
dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?
Rovnako, aj tak potrebuješ ERP. Alebo budeš prijímať bezhotovostne.
Zita5
21.05.12,14:53
dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?

Ak bude záloha prijatá v hotovosti tak evidovať zálohu cez ERP,alebo uhradiť zálohu na bežný účet.
EriHa
21.05.12,15:01
dakujem za odpovede! okej, takze bez RP to v tomto pripade nepojde, mam otazku- je lepsie mat klasicku rp, alebo cez pocitac? ake su vyhody/nevyhody?
Zita5
21.05.12,15:38
dakujem za odpovede! okej, takze bez RP to v tomto pripade nepojde, mam otazku- je lepsie mat klasicku rp, alebo cez pocitac? ake su vyhody/nevyhody?

Tak na vyznačenú otázku neviem odpovedať .Snáď sa niekto znalý z oblasti ERP vyjadrí k Vašej otázke.Ja osobne som sa priklonila ku kúpe ERP.
EriHa
21.05.12,16:30
dakujem za odpoved
bejka123
12.11.12,08:29
Dobry den Eri,

chcem sa spytat ci uz ste otvorili Salon? Resp.ci este chcete? :) Mozte mi zavolat 0915 122 221? Dakujem Bea