miska678
21.05.12,19:35
Dobrý deň, už skoro 1 rok a 6 mesiacov pracujem v jednej
nemenovanej banke na pozícii poradcu ako zamestnanec - doba určitá. Mám nadriadeného s ktorým si už dlhší čas nerozumiem, z jeho strany je to psychický teror, ale to by som nechcela rozvádzať. Chcela by som preto ukončiť pracovný pomer. Momentálne ale som na PN už tretí týždeň, mám nejaké
zdravotné problémy. Chcela by som sa opýtať, akým spôsobom mám ukončiť pracovný pomer, ak sa už nechcem vrátiť do spomínaného zamestnania z pochopiteľných dôvodov? Ako sa dá ukončiť pracovný pomer, ak je niekto na PN? Čo by ste mi poradili? Ďakujem za všetky odpovede.
Tweety
21.05.12,17:52
Dobrý deň, už skoro 1 rok a 6 mesiacov pracujem v jednej
nemenovanej banke na pozícii poradcu ako zamestnanec - doba určitá. Mám nadriadeného s ktorým si už dlhší čas nerozumiem, z jeho strany je to psychický teror, ale to by som nechcela rozvádzať. Chcela by som preto ukončiť pracovný pomer. Momentálne ale som na PN už tretí týždeň, mám nejaké
zdravotné problémy. Chcela by som sa opýtať, akým spôsobom mám ukončiť pracovný pomer, ak sa už nechcem vrátiť do spomínaného zamestnania z pochopiteľných dôvodov? Ako sa dá ukončiť pracovný pomer, ak je niekto na PN? Čo by ste mi poradili? Ďakujem za všetky odpovede.
Môžeš dať výpoveď, alebo môžeš skončiť PP dohodou(súhlas obidvoch strán). To, že si PN na tom nič nemení.
miska678
21.05.12,18:10
ďakujem za radu. Ak ale zamestnávateľ dohodu nebude akceptovať, tak musím dať výpoveď a to mi bude bežať 2 mesačná výpovedná lehota. Ja sa ale už do práce nechcem vrátiť. Tak mám odniesť výpoveď a zostať na PN počas výpovednej lehoty???
mzdarka renca
21.05.12,18:23
áno :)
miska678
21.05.12,18:27
ďakujem za radu.
noki123
31.05.12,05:48
celkom rozumne riesenie