Hannah.K
23.05.12,21:09
Ahojte. Zacinam podnikat s internetovym obchodom, a tak sa chcem opytat ci je potrebny uct.softver pre e-shop alebo ako robit dan.priznanie?dakujem
Hannah.K
23.05.12,19:12
ak ano, ktory je naj? najjednoduchsi,najlepsi,najkvalitnejsi,najlacnejsi alebo radsej ten nejaky stred ani najlepsi ani najhorsi?
KEJKA
24.05.12,05:11
doplň JU, PU?
si SZČO alebo sro?
tipy aj recenzie nájdeš aj tu na Porade.
na vyskúšanie sú aj demoverzie.
účtovníctvo samozrejme potrebuješ, tak hľadaj 2in1
calawen
24.05.12,06:04
po doplnení, vieš účtovať? Ak nie, nechaj radšej účtovníctvo na odborníka. V podstate k e-shopu potrebuješ program so skladom a fakturáciou, prípadne aj ERP - ak platba prebieha v hotovosti...
Hannah.K
24.05.12,06:23
Ja som v podnikaní úplný novačik ale myslím že jednoduché účtovníctvo by mi stačilo a budem SZČO . Ja si to predstavujem asi príliš jednoducho, že?
calawen
24.05.12,06:42
Ja som v podnikaní úplný novačik ale myslím že jednoduché účtovníctvo by mi stačilo a budem SZČO . Ja si to predstavujem asi príliš jednoducho, že?

Nechcem strašiť, samozrejme si to môžeš skúsiť sám účtovať, ale účtovník ti k tomu dodá potrebný servis, nielen zaúčtuje, ale zodpovedá za správnosť zaúčtovania, dodržanie termínov a pod... Keď to budeš robiť sám/a, je v celku veľké riziko prípadných pokút...