miko111
25.05.12,12:26
Ahojte poradáci :)

Takže už aj já som medzi vami obchodníkmi.
Založil som si internetový obchod a budem sa veľmi tešiť na spoločné hodnotenia situácie na internete, výmenu informácií a najmä rád ako sa dostať čo najďalej.

Pekný deň prajem všetkým a do zobjednávkovania :D
MRichardM
25.05.12,10:30
čomu sa venuješ ?
miko111
25.05.12,10:36
Založil som internetový obchod na dizajnové módne doplnky.
Dantess
25.05.12,11:33
Tak to želám veľa šťastia v podnikaní. Pamätaj na to, že budú aj veľmi ťažké chvíle, ale hlavne to nevzdávaj a rozvíjaj svoj biznis. Predpokladám, že sa stretneme ešte v téme ťažké začiatky :D
miko111
25.05.12,11:53
Dantess ďakujem veľmi pekne za privítanie do sveta online predaja :D Budem sa veľmi snažiť aby sme sa tam nestretli :) Veľa úspechov aj tebe prajem.
padro
25.05.12,13:31
tak nech sa dari :) veru aj tazko bude :D mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit :)
Dáša_
26.05.12,17:41
tak nech sa dari :) veru aj tazko bude :D mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit :)

a bol pri kontrole nejaky problem? Zameriavali sa na nieco speciálne?
padro
27.05.12,06:57
a bol pri kontrole nejaky problem? Zameriavali sa na nieco speciálne?

islo o moju prvu kontrolu takze obalka z danoveho ma velmi nepotesila :) ... inak to bolo zamerane na kontrolu celeho roku 2010 akurat ze teta bola prekvapena ze som im doniesol 15 sanonov papierov, povodne to odhadovala na tyzden roboty a trvalo to nakoniec skoro dva mesiace... takze trosku sa mi predlzili nervy, inak vysledok bolo dodanie 200 eur, myslim ze sa v tom hrabala lebo niektore veci som aj ja s uctovnickou pozeral ze co to tam :D ako nemozem na nu nadavat je to jej robota, nerobila problemy, ale bol by som radsej keby dali zas na par rokov pokoj. PS: neviem podla coho si vyberaju koho bude kontrolovat bavil som sa s ludmi co podnikaju 15 rokov robia vselico a nikdy kontrolu nemali, ja mam zivnost necele 4 roky.
Dáša_
27.05.12,18:07
islo o moju prvu kontrolu takze obalka z danoveho ma velmi nepotesila :) ... inak to bolo zamerane na kontrolu celeho roku 2010 akurat ze teta bola prekvapena ze som im doniesol 15 sanonov papierov, povodne to odhadovala na tyzden roboty a trvalo to nakoniec skoro dva mesiace... takze trosku sa mi predlzili nervy, inak vysledok bolo dodanie 200 eur, myslim ze sa v tom hrabala lebo niektore veci som aj ja s uctovnickou pozeral ze co to tam :D ako nemozem na nu nadavat je to jej robota, nerobila problemy, ale bol by som radsej keby dali zas na par rokov pokoj. PS: neviem podla coho si vyberaju koho bude kontrolovat bavil som sa s ludmi co podnikaju 15 rokov robia vselico a nikdy kontrolu nemali, ja mam zivnost necele 4 roky.

tipujem, že si mal celkom rýchly nárast obratu.

A tých 200€ treba brať tak, že to je úplne normálny nález. Aj ona potrebuje ukázať, že tie dva mesiace naozaj niečo robila :)
padro
27.05.12,19:35
no tie obraty tam sli hore a v tom roku bol najvyssi,.. hej sak este dobre dopadlo, ale tak lepsie je ked daju pokoj :)
miko111
30.05.12,11:50
tak nech sa dari :) veru aj tazko bude :D mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit :)

Padro Ďakujem za povzbudenie, od Teba si to budem vážiť a ešte od pár ľudí, ktorí pravidelne prispievajú na porade. Sledujem Vás už nejakú dobu a viem že ste odborníci nato, čo robíte :) Ešte raz ďakujem.
padro
30.05.12,18:30
ja som to tu trosku zanedbaval, pretoze minuly rok prisla na mna kriza, velmi zle obdobie som mal :( ale teraz zazivam zase rast, kym mnoho konkurencie je uz na dne... uvidime co bude dalej.
miko111
31.05.12,08:23
Keď sa tomu budeš venovať naďalej ako teraz , tak pokles nebudeš mať, max. stagnáciu. Aj keď máš veľkú konkurenciu, tak teba ľahko nepoložia lebo svojmu obchodu sa veľmi dobre rozumieš a dávaš do toho viac než konkurencia ( to viac nemyslím peňazí ) :)
padro
06.06.12,18:06
dik :) momentalne si uzivam toto obdobie, mam radost z toho ako to teraz fici :) ... len neprechvalit a nezaspat :rolleyes: