Vlasta
16.09.04,13:37
Pekný deň,

šéf ma poprosil, či mu neviem nejako pomôcť "zužitkovať" bločky z 1.quartálu 2004. Ide hlavne o stavebný materiál v rôznych sumách. Mňa napadla len porada, takže ak by niekto potreboval, nech sa ozve. Nejako sa dohodneme.
Heni
18.09.04,18:08
ak ide o stavebný materiál, ešte by ste to mohli "poriešiť" cez stavebné sporenie (možno niekto práve potrebuje zdokladovať staveb.úver, tam by sa to mohlo hodiť)
lacimir
04.10.04,08:54
Presne tak. Súhlasím s Heni. Takéto bločky sa dajú zúžitkovať len v stavebnom sporení. Ja som takéto zhaňal a stálo to dosť námahy. Ale už som konečne nazbieral potrebnú sumu. Ináč dá sa z toho aj čo to získať. Bežne ponúkajú takéto bločky aj za 5% z sumy. Treba si dať inzerát do regionálnych novín a už len čakať. Veľa zdaru.
djsharky
27.02.06,18:36
Pekný deň,

šéf ma poprosil, či mu neviem nejako pomôcť "zužitkovať" bločky z 1.quartálu 2004. Ide hlavne o stavebný materiál v rôznych sumách. Mňa napadla len porada, takže ak by niekto potreboval, nech sa ozve. Nejako sa dohodneme.

ja by som mal zaujem a v akej hodnote tie blocky su by som ptreboval na cca 50 000sk, kontakt na mna je djsharky@zoznam.sk
dakujem
dara
01.03.06,06:12
Vlasti môžeš aj mne poslať neaké bližšie info ???