Majo155
27.05.12,10:57
Dobrý deň, mám taký problém že brat mi dal z celej sily päsťou po pravej strane krížov a veľmi ma to bolí už 4 deň. Bolí ma to len na jednom mieste cca 5x5cm a nemôžem sa ani poriadne ohnúť do strán. Na začiatku ma to veľmi pichalo aj pri chôdzi presnejšie keď som zdvihol pravú nohu. Veľmi sa bojím či to nemôže byť niečo s platničkou kedže som športovec tak asi by som to neprežil. Natieram denne flectorom, konskou masťou, teplé kúpele, masáže no zatiaľ nič. Mama mi povedala že to môžem mať tak riadne obrazené dokonca že aj ladviny narazené. Neviem čo mám robiť, už som ztoho úplne zúfalý ďakujem :(:(:(:(:(:(:(:(
avalik
27.05.12,09:03
chces vysetrenie cez internet? :eek:

preco si este nebol u lekara?
Majo155
27.05.12,09:11
no k lekárovi pôjdem ale až v utorok sa mi dá... ono je to komplikované minulý týždeň som bol doma kvôli ostrej bolesti v pravom cecku .. to sa mi stalo pri posilovaní a nanič mi neprišli, povedali iba že to môže byť zacviknutý nerv ale poškodené pluca no a medzitým ak som bol doma liečil hrudník flectorom a nejakými cvikmi sa mi stalo toto.... takže v utorok mám ísť na plucne a tak nech sa mi pozrú aj na tie kríže.... ja som len potreboval počuť že to je len obrazené :D že sa nemusím báť ale ďakujem