účtovník 007
29.05.12,08:59
Chcela by som sa spýtať pedikérok, ktoré prevádzkujú aj mobilnú pedikúru (ak tu náhodou sú)niekoľko otázok:

1- v čom si nosíte nástroje k zákazníkovi? Máte všetko v nejakej spoločnej taške aj s lýtkovou podnožkou a vlastnou skladacou stoličkou, alebo máte nejaký plastový kufrík?

2-máte vlastnú prenosnú vaničku, alebo zákazník využije svoju?

Ďakujem za info každej dobrej duši, ktorá odpovie:)
danushka
29.05.12,07:09
Ku mojej babičke chodieva mobilná pedikérka. V kufríku /stredne veľkom/ máva všetky nástroje a podnožku má zvlášť. Nôžky babičke vymočíme už vo vlastnom lavóriku s teplou vodou, olivovým olejom.
Pedikérka zakaždým dohodne s nami ďaľší termín návštevy, opakujeme starostlivosť o nôžky babičkine každých 6 týždňov. Predtým než príde pedikérka na ošterovanie, nahlási sa telefónom, že už je naceste a babička ju čaká s nôžkami vo vodičke. :)
účtovník 007
29.05.12,07:39
Ďakujem.



PS: Dani, nedajú sa Ti posielať SS- ky. To zámerne, alebo si zabudla vysypať kôš? :-))
danushka
29.05.12,07:56
Už by to Bobo malo fungovať :)
Inak ,,moja" babička je môj chlebík v Rakúsku a za tieto služby platíme pani pedikérke 30 €. Vždy má nervičky z tej sumy, ale tie nôžky naozaj potrebuje ošetriť. A keby u nás v KE takáto služba fungovala, nabetón ju využijem. Aj o nôžky sa treba starať a ochotne by som dala takúto sumu aj ja, len by som chcela aj nechtíky namaľovať v tejto sume aj s franúzskou. Neviem, či by bola pedikérka na SK s takouto odmenou spokojná.
Priamo u nej v pedikérni platím 20 € za bežné ošetrenie + francúzska.
korela
29.05.12,10:38
V Bratislave bola táto služba, možno aj je. Využívali sme ju do r. 2004 pre staršieho človeka. Náradie sa prinieslo v jednom obale. Podnožka tiež zvlášť. Bola to pedikúra na sucho. Myslím, že sa vôbec nepoužívala vanička, ale ja ako zákazník by som privítala svoju vlastnú.
Vyššie uvedený systém je dobrý, zrýchľuje proces, čo je výhodné pre obe strany.