becka3
29.05.12,19:52
Dobrý večer, akurát hľadám na Porade pomoc zaraďovaniapedag. zamestnancov do platových tried , tak by som vás chcela všetkých požiadať o pomoc.Neviem do akej platovej triedy by sommala byť zaradená. Mám vyštudovanú strednú školu Pedagogickú s sociálnuakadémiu - učiteľka v MŠ, a vysokú školu II.stupňa ale odbor sociálna práca.Vučiteľstve v MŠ mám prax 3 roky a minulý rok som skončila to adaptačné teda užsom ako samostatný učiteľ. Teraz som nastúpila do práce ako učiteľka MŠ a vôbecmi nezapísali vysokú školu a na to adaptečné (teda aby som nebola začínajúciučiteľ) mi povedala že načo som si ho robila že mi je nanič a že na mojom platesa s tým nič nezmení. . A povedala mi učtovníčka že by som mala byť v 8platovej triede, ale keď hľadám na internete tak tam je to úplne inak: Zakon-o-PZ-tabulka-Zaradovanie-do-PT. Veľmi by ste mi pomohli odpoveďou.ĎAKUJEM:
brontosaurus
29.05.12,19:40
Ak vám rátajú len strednú školu a už absolvované adaptačné vzdelávanie, tak ste potom zaradená v 8 PT, ako kvalifikovaná s ukončeným stredoškolským vzdelaním.
Ak by vám zarátali aj VŠ vzdelanie II.stupňa, tak by ste mala byť zaradená do 9 PT, ako nekvalifikovaná s ukončeným vysokoškolským vzdelaním druhého stupňa.

Škoda že ste neuviedla čo ste našla na tom internete a čo je tam úplne inak.