terry
14.02.06,08:29
Dobrý deň, má už niekto predstavu čo všetko sa bude meniť v novom zákone o BOZP. Všade som sa dozvedel, že parlament to už schválil, ale konkrétne som ho nenašiel. Bol už niekto na školení (seminári) ohľadom tohto nového zákona?

ďakujema za prípadné odpovede :):):)
karol.za
14.02.06,15:03
ahoj terry
nový zákon ešte nevyšiel v zbierke zákonov,ale je v ňom dosť zmien týkajúcich sa bozp
prikladám ho ako prílohu
s pozdravom karol
:):):):):)
Origos
15.02.06,13:57
Zajtra je v Bratislave k tomuto zákonu "školenie" za 3600,- Sk. ...len ... :-)
zatiaľ som sa nerozhodol, či sa toho zúčastním.
Keď som to ale rýchlo prebehol, tak si môžeme zase pripraviť "chechtáky" a nové projekty na školenia... :-( plus prípadne na vykonávanie skúšok autorizovaného bezp. technika. Zaujímalo by ma, že kto "porodí" prvého autorizovaného bezp. technika, keď podľa zákona (§24. ods.5) už v komisii na overovanie znalostí musí byť 1 autorizovaný bezp. technik ... :-) .
Inak je to naozaj len o peniaze a vychádzajú v ústrety väčším školiacim strediskám... platnosť osvedčenia je na 5 rokov, atď....
myrjam
16.02.06,12:24
Zajtra je v Bratislave k tomuto zákonu "školenie" za 3600,- Sk. ...len ... :-)
zatiaľ som sa nerozhodol, či sa toho zúčastním.
Keď som to ale rýchlo prebehol, tak si môžeme zase pripraviť "chechtáky" a nové projekty na školenia... :-( plus prípadne na vykonávanie skúšok autorizovaného bezp. technika. Zaujímalo by ma, že kto "porodí" prvého autorizovaného bezp. technika, keď podľa zákona (§24. ods.5) už v komisii na overovanie znalostí musí byť 1 autorizovaný bezp. technik ... :-) .
Inak je to naozaj len o peniaze a vychádzajú v ústrety väčším školiacim strediskám... platnosť osvedčenia je na 5 rokov, atď....

Pozrite si školenia na marec...