Velettka
14.02.06,08:52
:D Ahojte, chcem sa opýtať, či tu nieje medzi nami nejaká "babka bylinkárka" alebo "dedko bylinkár" a nemá doma kvietky nasušené z bylinky RUMAN FARBIARSKY. Nedá sa nikde zohnať... po celom Slovensku ho zháňam po všelijakých firmách bylinkárskych a nikde ho nemajú .... tak skúšam, či náhodou niekto nesuší doma na povale :-))))
Dík:D

PS: Dokonca ani firmy, ktoré som našla na internete a ponúkajú ho, tak ho nemajú .... :o
bef
14.02.06,16:31
Poznám Ruman, aj viem kde ho u nás môžem nazberať, ale nasušený ho nemám. Tak už len počkať pár mesiacov čo začne kvitnúť.
Krásny deň
tonkat
14.02.06,16:35
Poznám Ruman, aj viem kde ho u nás môžem nazberať, ale nasušený ho nemám. Tak už len počkať pár mesiacov čo začne kvitnúť.
Krásny deň
A na čo pomáha táto bylinka?
Paula
14.02.06,16:53
bef
14.02.06,17:13
Okrem uvedeného čajíka sa používa aj do bielej pálenky nielen na prifarbenie ale tiež v malých dávkach ako liek.
Gabriela Horváthová
14.02.06,17:30
Dobrý večer,
našla som internetovú stránku, kde by si mohol nájsť hľadanú bylinku
http://www.eafra.sk/index.php?page=mapa
viktoria
14.02.06,17:31
:D Ahojte, chcem sa opýtať, či tu nieje medzi nami nejaká "babka bylinkárka" alebo "dedko bylinkár" a nemá doma kvietky nasušené z bylinky RUMAN FARBIARSKY. Nedá sa nikde zohnať... po celom Slovensku ho zháňam po všelijakých firmách bylinkárskych a nikde ho nemajú .... tak skúšam, či náhodou niekto nesuší doma na povale :-))))
Dík:D

PS: Dokonca ani firmy, ktoré som našla na internete a ponúkajú ho, tak ho nemajú .... :o

Manžel ti vie zohnať, koľko potrebuješ?
Velettka
15.02.06,06:31
A môže zohnať sušené kvietky,alebo ako čaj? .... To by bolo super ..... ja neviem koľko, 1/2 sáčka kvietkov? Alebo zo 4-5 čajov? To by bolo fajn :-)) Pošli mi prosím SS, ďakujem :-))


Manžel ti vie zohnať, koľko potrebuješ?
janasv
22.02.06,20:34
A na čo pomáha táto bylinka?

Napr. po zltacke, mononukleoze a pod....