ruzzena
02.06.12,10:54
Od 30.1.2012 som na PN, kvoli rizikovemu tehotenstvu, kde mi PN vyplaca SP na zaklade vymeriavacieho zakladu od zamestnavatela za minuly rok. 29.4.2012 som ukoncila platenie DNP, nakolko v tento den som splnila podmienku platenia 270 dni. Na PN budem pravdepodobne do 16.7. a nasledne nastupujem na matersku dovolenku. Moja otazka znie: v obdobi od 29.4 - 16.7. mam narok na vyplatenie PN aj z DNP? Viem si vysku PN z DNP vyratat? Potrebujem zvlast papier pre socialnu poistovnu od lekara aj na vyplacanie PN z DNP alebo mi staci papier, ktory mi vystavuju na konci kazdeho mesiaca "Preukaz o trvani docasnej pracovnej neschopnosti" ???
Xanti
02.06.12,17:34
Od 30.1.2012 som na PN, kvoli rizikovemu tehotenstvu, kde mi PN vyplaca SP na zaklade vymeriavacieho zakladu od zamestnavatela za minuly rok. 29.4.2012 som ukoncila platenie DNP, nakolko v tento den som splnila podmienku platenia 270 dni. Na PN budem pravdepodobne do 16.7. a nasledne nastupujem na matersku dovolenku. Moja otazka znie: v obdobi od 29.4 - 16.7. mam narok na vyplatenie PN aj z DNP? NIE, musela by si mať vypísanú novú PN.
Viem si vysku PN z DNP vyratat? Ak ti nezačne nová PN tak nemáš čo rátať. Potrebujem zvlast papier pre socialnu poistovnu od lekara aj na vyplacanie PN z DNP alebo mi staci papier, ktory mi vystavuju na konci kazdeho mesiaca "Preukaz o trvani docasnej pracovnej neschopnosti" ??? Potrebuješ novú vypísanú PN, a potom každý mesiac prechodky. v texte.