Dejv523
02.06.12,11:39
Dobrý deň,


mám otázku k nasledujúcemu prípadu:


Uvažujme, že mám eshop napr. na farby a predávam k ním aj príslušenstvo a rozhodol som sa vytvoriť na eshope balík v ktorom bude napr. 1 štetec, 2x riedidlo a 2x farba.


Chcel by som používať ekonomický program Pohoda, ktorý by mal byť prepojený na eshop a moja otázka teda znie či je možné vytvoriť nejakú skupinu, ktorá automaticky bude zahŕňať všetok vyššie vymenovaný tovar a na faktúre/bločku bude teda "Balík na maľovanie steny". Bere sa to ako nový produkt alebo ako by niečo také fungovalo?


Pýtam sa aby som vedel či je niečo také vôbec možné predtým než sa do toho pustím. Ďakujem vopred za odpovede :)
Onko
02.06.12,15:32
Dobrý deň, áno, v Pohode je možné nadefinovať súpravu alebo komplet, teda pod jedným názvom a cenou by sa skrývali viaceré iné položky.
Dejv523
02.06.12,18:23
Ďakujem za rýchlu odpoveď.

Ešte by som sa chcel opýtať či potom cena tej súpravy musí byť zhodná so súčtom cien jednotlivých položiek alebo si ju môžem ľubovoľne meniť?
Onko
02.06.12,23:52
Ešte by som sa chcel opýtať či potom cena tej súpravy musí byť zhodná so súčtom cien jednotlivých položiek alebo si ju môžem ľubovoľne meniť?

Dá sa tak aj tak. To je rozdiel medzi súpravou a kompletom.