božkaj
02.06.12,19:55
Moja 16-dcéra nechce chodiť do školy, je agresívna. Čo mám robiť? Psychiatrička navrhuje detskú psychiatrickú liečebňu Hraň. Neviem sa rozhodnúť. Bojím sa, že sa vráti ešte horšia.
Tweety
02.06.12,17:58
Moja 16-dcéra nechce chodiť do školy, je agresívna. Čo mám robiť? Psychiatrička navrhuje detskú psychiatrickú liečebňu Hraň. Neviem sa rozhodnúť. Bojím sa, že sa vráti ešte horšia.
A povedala dôvod tej averzie voči škole? Či vôbec nekomunikuje s rodičmi? Možno ju tam niečo , alebo niekto trápi.
Katy a R
02.06.12,18:14
Možno by bolo dobre poradiť sa aj s iným odborníkom (psychiatrom, špec. pedagógom ..?) .. riešiť treba asi čím skôr si myslím :confused:
nika.sum
02.06.12,18:25
Je agresivna len co sa tyka skoly alebo aj pre ine priciny? Urcite by som riesila aj s inym odbornikom - psychiatrom
Dav
02.06.12,18:29
Škola sa k tomu nejako vyjadrila? Predpokladám, že je to stredná škola-má dcéra záujem o niečo iné? Odkedy to trvá? Možno by bolo dobré ísť sa pozrieť a porozprávať do liečebne, ako to tam chodí, aké je prostredie, aké liečenie by absolvovala. Má dcéra niekoho, koho uznáva-iní príbuzní, kamarátky? Kedy sa to začalo prejavovať?
BXLmiami
02.06.12,18:35
Ale no taaak.Psychiatri väčšinou nenavrhujú hospitalizáciu dieťaťa v psychiatrickej liečebni ak nie je na to diagnoza.