Indeed
03.06.12,12:41
Myslím si, že D.Lipšic osloví mnoho ľudí svojou aktivitou za slušnejšie, fungujúce a zákonnejšie Slovensko.
A síce oslovuje v prvom rade tých, ktorí rozumejú tomu, čo znamená "mať sen" , ktorí
na základe toho,že poznali ako funguje ich mozog, motivovali sami seba a v živote aj veľa dosiahli.

Nemyslím,že táto téma je vyslovené politická,

preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.

A aké udalosti sa stali , ktoré boli medznikmi v ich vynimočných životoch.

Ďakujem za zaujem posielť hodnotné príspevky do tejto témy.
trisestri
03.06.12,11:01
osobne si myslim ze vela sanci nema,chyba mu charizma a co som pocuval vie pomenovat problemy ale menej ponuk je ako ich riesit.
osobne nas podviedol dlhorocny rodinny kamarat a este chcel na nas hodit svoje dlhy-uspesne sme sa obhajili na policii i sudoch a velmi huzevnato sme sa dostali z dna cez dotacie a vykonavanie zivnosti,aj cez zavist,podrazy,vytrznicke ataky,neprajnost-bolo to tvrde ale uspesne obdobie-len po vyse 8 rokoch na hypermarkety sme ani my nemali a ich konkurencia nas polozila,ale presiel som rekvalifikaciou a presiel na zamestnanecky pomer-clovek aj ked urobi chybu a padne musi bojovat a ist dalej-ale uznavam terajsie podmienky su este narocnejsie a nie kazdy ma silu,vedomosti a schopnosti aby sa niekam posunul a mozno tak 10% ludi potrebuje dlhodobejsiu pomoc statu.
dakto sniva o milione,dakto o kusku chleba,niekto o vile,niekto o teplom pribytku-bolo by uzitocne aby boli take podmienky aby nik nemusel snivat o zakladnych potrebach na prezitie-mozno je to jeden z mojich snov pre tych ktory nemali take sance ako my.
trisestri
03.06.12,11:09
a este snivam o spravodlivej spolocnosti,ak by sa ten sen splnil aspon na 30%,tak popracujem na svojej slusnosti ktora nemoze fungovat izolovane
buchač
03.06.12,11:21
Myslím si, že D.Lipšic osloví mnoho ľudí svojou aktivitou za slušnejšie, fungujúce a zákonnejšie Slovensko.
A síce oslovuje v prvom rade tých, ktorí rozumejú tomu, čo znamená "mať sen" , ktorí
na základe toho,že poznali ako funguje ich mozog, motivovali sami seba a v živote aj veľa dosiahli.

Nemyslím,že táto téma je vyslovené politická,

preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.

A aké udalosti sa stali , ktoré boli medznikmi v ich vynimočných životoch.

Ďakujem za zaujem posielť hodnotné príspevky do tejto témy.

...ja nič .....ja muzikant ....:rolleyes:

http://www.porada.sk/t194949-p2-budeme-mat-novu-stranu.html
Indeed
03.06.12,11:39
opakujem ,že táto tema nemá byť vyslovene politicka
misoft
03.06.12,14:07
preto by som chcel prispievateľov do tejto diskusie
povzbudiť a usmerniť aby sem písali v prvom rade o tom ako im "ich sen" posunul život dopredu
ako museli na sebe pracovať a ako sa im v živote otvárali možnosti,
priamo-úmerne ako zaznamenávali svoj osobný rast.
Nóóóóó - povedané po našom: všetky "sny" politikov vedú k ťažkému prebudeniu občanov. Politici majú sny a mi z nich len hlavybolenia. Možno to myslia dobre (aspoň si myslia), no robia to veľmi zle.

A pokiaľ sa človek pozerá vôkol seba, väčšina ich snov život neposúva dopredu (kvalitatívne, hádam len finančne do nebeských výšin).


Pokus o apolitizovanie - spomínal som skôr ekonomickú stránku.
pavol54
03.06.12,14:36
Nóóóóó - povedané po našom: všetky "sny" politikov vedú k ťažkému prebudeniu občanov. Politici majú sny a mi z nich len hlavybolenia. Možno to myslia dobre (aspoň si myslia), no robia to veľmi zle.

A pokiaľ sa človek pozerá vôkol seba, väčšina ich snov život neposúva dopredu (kvalitatívne, hádam len finančne do nebeských výšin).


Pokus o apolitizovanie - spomínal som skôr ekonomickú stránku.
keď kdh-ák povie že to myslí lepšie urobí to horšie, heslo nižšie dane splnili tak že som viac zaťažený daňami, atď..
teraz tára o pekných snoch určite budeme mať z toho ťažké sny.tohoto radšej nie