Sašenka Malinká Záborská
03.06.12,13:39
je možné podať trestné oznámenie pokial je zákazníkowi odmietnuté predať towar w normálnom obchode len koli zaujatosti a koli osobným dowodom predavača? príčiny sa netýkaju obchodu ale čisto predavača ako osoby mimo práce...ĎAKUJEM
Indeed
03.06.12,11:42
predavača či "predawača" ?

Jestešmy w Polsce ?
Indeed
03.06.12,11:47
je možné podať trestné oznámenie pokial je zákazníkowi odmietnuté predať towar w normálnom obchode len koli zaujatosti a koli osobným dowodom predavača? príčiny sa netýkaju obchodu ale čisto predavača ako osoby mimo práce...ĎAKUJEM

je to možne, ale len u zakomplexovaných neplnoletých osob....

vyzreté osobnosti sa k takému dačomu neuchýlia.
trisestri
03.06.12,12:00
tak by som nakupil inde-mohlo by ist iba ak o diskriminaciu,ale taka zalezitost je skor na podnet na soi,trestne stihanie v tomto pripade sa my zda velmi nerealne aj keby existovala zakona moznost.
mattto
03.06.12,13:56
je možné podať trestné oznámenie pokial je zákazníkowi odmietnuté predať towar w normálnom obchode len koli zaujatosti a koli osobným dowodom predavača? príčiny sa netýkaju obchodu ale čisto predavača ako osoby mimo práce...ĎAKUJEM

napíš celý príbeh, som zvedavý :D
vulxy
03.06.12,13:59
ja nie som zvedavy... ale zwedawy tak to hej....
misoft
03.06.12,14:43
je možné podať trestné oznámenie pokial je zákazníkowi odmietnuté predať towar w normálnom obchode len koli zaujatosti a koli osobným dowodom predavača? príčiny sa netýkaju obchodu ale čisto predavača ako osoby mimo práce...ĎAKUJEM
To jakaś bzdura. Jest również bzdura. Proszę bardzo.
buchač
03.06.12,15:45
je možné podať trestné oznámenie pokial je zákazníkowi odmietnuté predať towar w normálnom obchode len koli zaujatosti a koli osobným dowodom predavača? príčiny sa netýkaju obchodu ale čisto predavača ako osoby mimo práce...ĎAKUJEM

...otázočka ...

Predavač nemá šéfa ???
thriler1011
03.06.12,15:50
Predavac je ti povinny predat tovar, pravdaze v obmedzenom mnozstve a za cenu na regale. Predaj cigariet a alkoholu je do 18ky zakazany. To je hadam jasne. XD
Oliwa
08.06.12,11:23
To je jediný obchod s takým tovarom široko-ďaleko? :) O aký tovar vlastne ide - bežne nedostupný, je to nejaká špecializovaná predajňa, či čo? Čo je to "normálny obchod" ? Ti rovno povedal, že Ti to nepredá? A ako dôvod uviedol čo? ;) Tak tam pošli nakúpiť niekoho iného... :D
Fakt neviem, či Ti viac záleží na tovare, alebo predavačovi... :o
Za takéto veci sa trestné oznámenia nepodávajú... Ale ak je to nejaký mini-obchodík s jedným predavačom, ktorý je zároveň aj pokladníkom, aj upratovačkou aj majiteľom - môžeš dať podnet na obchodnú inšpekciu - www.soi.sk