moninika
04.06.12,11:09
Chcela som vypovedať zmluvu,kt. mám s dávkovým plánom 3z,avšak mi nepriznali výpoveď stým,že som nepodpísala dodatok na 4z a zmluva sa riadi stále dávkovým plánom 3z, v zmysle dávkového plánu 4z mi nemôžu vyhovieť.Dosť dobre nechápem odpoveď.Prosím vysvetlí mi to niekto?Ďakujem.
laicky mi povedala známa:pri 3z-preplatia len moje príspevky-bez príspevkov zamestnávateľa
treba nutne podpísať 4z a potom mi preplatia oboje príspevky,ale odrátajú si 20%.To už mi neplatí pôvodný dávkový plán 3z?
globalpartner
04.06.12,09:35
Chcela som vypovedať zmluvu,kt. mám s dávkovým plánom 3z,avšak mi nepriznali výpoveď stým,že som nepodpísala dodatok na 4z a zmluva sa riadi stále dávkovým plánom 3z, v zmysle dávkového plánu 4z mi nemôžu vyhovieť.Dosť dobre nechápem odpoveď.Prosím vysvetlí mi to niekto?Ďakujem.
laicky mi povedala známa:pri 3z-preplatia len moje príspevky-bez príspevkov zamestnávateľa
treba nutne podpísať 4z a potom mi preplatia oboje príspevky,ale odrátajú si 20%.To už mi neplatí pôvodný dávkový plán 3z?

Je to jednoduché:
Zmluva bola podpísaná v čase platnosti dávkového plánu 3z, počas trvania zmluvy došlo k zmene dávkového plánu na 4z a tak všetci ,ktorý písomne súhlasili a akceptovali dávkový plán 4z sa riadia týmto.
Ostatným ktorí nepristúpili-neakceptovali nový dávkový plán 4z sa riadi zmluva dávkovým plánom 3z. Ak by chceli 4z treba sa riadiť stanoviskom poisťovne o pristúpení k dávkovému plánu 4z
slabikar
06.07.12,13:35
a ak mam davkovy plan 6?
draik
06.07.12,18:52
Tak si ho prečítate a tam nájdete odpoveď.