bea
17.09.04,08:42
Lentilka,
pripájam tlačivo Dohoda o vykonaní práce - snáď trochu pomôže.
Obchod-nederplast
07.04.08,12:00
Ďakujem pekne, ale potrebujem tlačivo- dohodo o vykonaní práce medzi jedným podnikateľom (SZČO) a druhým podnikateľom (tiež SZČO).Keď vieš, pomôž, je to súrne! Ďakujem!!!!
Tweety
07.04.08,12:02
Ďakujem pekne, ale potrebujem tlačivo- dohodo o vykonaní práce medzi jedným podnikateľom (SZČO) a druhým podnikateľom (tiež SZČO).Keď vieš, pomôž, je to súrne! Ďakujem!!!!
Dohody o VP sa uzátvarajú podľa ZP- teda ide o závislú činnosť. SZČO nemôže zamestnávať na takúto dohodu inú SZČO.
Obchod-nederplast
07.04.08,12:19
ok,ďakujem, ak viete, tak mi prosím poradte: som živnostníčka (SZČO), robím na veľkej zákazke (rod.dom), pracujú tam ešte samozrejme cezomňa ďalší živnostníci - odborníci. Potrebujem mať o tom neaký papier-dohodu, aby som bola krytá, keď by mi prišla kontrola.Ďakujem!
Jarka 1
07.04.08,12:30
ok,ďakujem, ak viete, tak mi prosím poradte: som živnostníčka (SZČO), robím na veľkej zákazke (rod.dom), pracujú tam ešte samozrejme cezomňa ďalší živnostníci - odborníci. Potrebujem mať o tom neaký papier-dohodu, aby som bola krytá, keď by mi prišla kontrola.Ďakujem!

Urobte si s nimi nejakú zmluvu na druh a objem vykonaných prác a tam si dohodnite aj spôsob platenia na faktúru. Teda oni Vám podľa zmluvy vystavia faktúru. Ak príde kontrola, tak oni nepracujú na čierno. Sú to SZČO, ktoré platia poistné. Myslím, že o toto Vám išlo.
rebeka554
20.06.11,13:28
Ja by som potrebovala tlačivo o príjme o vykonany dohody to tlačivo čo vypisuje zamestnavatel o prijme,lebo na urade prace mi ho nedali s tym ze si ho mam pozhanať a potrebujem ho súrne,bola by som rada keby mi ho niekto preposlal na meilovu.Treba mi ho do stredy.Dakujem.
rodina1
20.06.11,14:08
Ja by som potrebovala tlačivo o príjme o vykonany dohody to tlačivo čo vypisuje zamestnavatel o prijme,lebo na urade prace mi ho nedali s tym ze si ho mam pozhanať a potrebujem ho súrne,bola by som rada keby mi ho niekto preposlal na meilovu.Treba mi ho do stredy.Dakujem.
Ja som to jednoducho písala nasledovne:

Zamestnávateľ


Úrad práce v XY

Dátum

Potvrdenie o príjme


Týmto potvrdzujeme, že p. AZ, narodená ...., bytom ...., ktorá u nás pracuje na základe Dohody o pracovnej činnosti (Dohody o vykonaní práce), ktorá bola uzatvorená dňa ....
mala za mesiac ....... príjem .....Eur.

Podpis a pečiatka

číslo telefónu
vieraaaa
20.06.11,14:29
Ja som dávala tiež potvrdenie na hlavičkovom liste 2 pracovníčkam súčasne, len jedna bola na písmenko "B" a druhá na "K", tj. mali ich dve pracovníčky na tom istom ÚP. Jedna ho musela mať na hlavičkovom liste a druhá musela priniesť výplatnú pásku - bez akéhokoľvek podpisu a pečiatky, na hlavičkovom liste jej ho neakceptovali.