nemcoval
04.06.12,19:32
Podpísala som vo februári 2012 zmluvu z EC prišla som na to v máji, mám uzavretú zmluvu na 5 rokov.Tiež som to podpísala v časovej tiesni. Predstavil sa pán že je z VSE. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienkyzmluvné či zákonne podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem
bubkoch
04.06.12,17:37
Podpísala som vo februári zmluvu z EC prišla som na to v máji. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem

precitaj si zmluvu co si podpisala ... odkial mame vediet co v nej mas napisane ohladom jej zrusenia ?
Chobot
04.06.12,19:24
Podpísala som vo februári 2012 zmluvu z EC prišla som na to v máji, mám uzavretú zmluvu na 5 rokov.Tiež som to podpísala v časovej tiesni.

V akej tiesni? Keď raz nechcem podpísať zmluvu, tak ju nepodpíšem. Prestaňte sa už vyhovárať na tieseň, nátlak a iné somariny. Raz si tú zmluvu podpísala, tak si znášaj následky.


Predstavil sa pán že je z VSE. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienkyzmluvné či zákonne podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem

Nič, počkať 5 rokov a potom zmluvu vypovedať. A nabudúce dobre pozrieť, čo podpisuješ. Kedy sa už ľudia konečne naučia zodpovednosti a samostatnosti?