inapa1
05.06.12,09:32
Dobry den, potrebovala by som poradit este v jednej veci: o tri mesiace ma pravdepodobne prepustia. Oplati sa mi na tri mesiace dobrovolne poistit v nezamestnanosti na max. vysku? Moj mesacny hruby vymeriavaci zaklad za posledne dva roky je cca 1125 eur.
Dakujem
veronikasad
05.06.12,07:40
Dobry den, potrebovala by som poradit este v jednej veci: o tri mesiace ma pravdepodobne prepustia. Oplati sa mi na tri mesiace dobrovolne poistit v nezamestnanosti na max. vysku? Moj mesacny hruby vymeriavaci zaklad za posledne dva roky je cca 1125 eur.
Dakujem
Od 1.2.2012 nie je možné samostatné poistenie v nezamestnanosti, musela by si sa dobrovolne poistiť na celý balík.
inapa1
05.06.12,07:42
Co zahrna cely balik ?
veronikasad
05.06.12,07:44
Co zahrna cely balik ?
Nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie, poistenie v nezamestnanosti najmenej z minim.VZ
kuky969
14.08.12,08:21
Som toho casu PN ,mal som pracovnu zmluvu na dobu urcitu a skoncila 1.6.2012.Moja PN zacala este pocas trvania pracovnej zmluvy. Predpokladam ze poistenie v nezamestnanosti za mna stat teraz nehradi ...je to tak ?? . Ak ano, ako som sa docital nemozem si ho ani sam samostatne platit ???
Vdaka
Mila123
14.08.12,08:27
Som toho casu PN ,mal som pracovnu zmluvu na dobu urcitu a skoncila 1.6.2012.Moja PN zacala este pocas trvania pracovnej zmluvy. Predpokladam ze poistenie v nezamestnanosti za mna stat teraz nehradi ...je to tak ?? . Ak ano, ako som sa docital nemozem si ho ani sam samostatne platit ???
Vdaka
neplatí , štát teraz za teba platí iba zdravotné.....

môžeš sa prihlásiť aj na poistenie v nezamestnanosti ale na celý balík.....