mishugoo
05.06.12,11:21
Dobrý deň,

som nájomník bytu od 01/2011. Vlastníkom bytového domu je mesto a správcom bytový podnik. Bytový dom bol skolaudovaný v druhej polovici r. 2010 (ide o novostavbu).
Bytový podnik mi za predchádzajúci kalendárny rok poslal vyúčtovanie, v ktorom sa nachádza nedoplatok v kolónke "výťah-opravy" vo výške neuveriteľných 95 EUR. (susedia u nás videli servisných pracovníkov jedenkrát, teda 18 bytových jednotiek x 95 EUR je už celkom slušná suma). (Samozrejme, že som riadne uhradil každú zálohu za užívanie výťahu v rámci mesačného nájomného poplatku - v tejto kolónke "výťah-el. energia" mám dokonca preplatok. /Teda - summa summarum - namiesto celkového preplatku 97 EUR mám "vďaka" opravám výťahu finálny preplatok len vo výške 2 EUR/).

Existuje záručná doba na výťahy v novostavbách?
Som povinný uhradiť náklady spojené s opravou zariedení bytového domu, ktorých nie som vlastníkom?
Ako sa brániť voči nákladom na opravu, ktorých výška sa mi zdá neadekvátna?

Vopred ĎAKUJEM za vaše reakcie.
misoft
05.06.12,15:13
Bytovka, ako každá budova, sa môže dať do užívania len po kolaudačnom rozhodnutí. Súčasťou by mali byť aj revízne správy na všetky zariadenia a príslušenstvo v nej - teda voda, elektrina, plyn, elektrické zariadenia (tu patrí aj výťah). Taktiež musí byť podpísaný preberací protokol (súčasťou je potom aj kolaudačné rozhodnutie a uvedené revízne správy). A od tej doby začína bežať záruka - tá musí byť uvedená v protokole, taktiež je tam uvedená záruka na všetky ostatné komponenty bytovky - v priemere na bytovku je cca 5 rokov (podľa dohody), ale všeobecne je zákonná záručná doba 24 mesiacov.

Pokiaľ to chceš zistiť, správca by mal mať potrebné doklady, mal by ti umožniť do nich nahliadnúť - ma to byť verejne prístupné (nie je to TOP SECRET).