michaelson
05.06.12,14:04
ahojte, mam otazky:) ...chcel by som si spravit webovu stranku ohladom NIECOHO. dajme tomu ze url bude blablabla.sk ... a keby chcem pomocou reklam na tom nejako zarobit aspon jeden cent mesacne :) .. chcem sa spytat ci to mozem robit aj ako fyzicka osoba, a ze ci netreba si to blablabla.sk niekde zaregistrovat myslene tak aby mi tu moju ,,znacku,, neukradli.. napr ked to otvorim tak to bude zname pod BLABLABLA ...ale bojim sa ze to bude dobry napad, a ze mi to moze niekto prebrat..nejaka ochrana voci tomu nieje? alebo tak? sorry nerozumiem sa tomu:) ...a ak budem to robit ako ta fyzicka osoba a zarabat na reklamach, tak treba tam uviest aj kontakt na mna? alebo dolu pod stranku ked napisem 2012 copyright tak tam mam dat len svoje meno, alebo treba aj nieco ine?, a tak.to by bolo zatial vsetko :D zatial dakujem
srska
05.06.12,12:14
na registrovanie blablabla ako R je tu taký úrad ako všade inde vo svete - www.upv.sk
Zewa
10.06.12,00:42
z toho co si napisal ti poviem moj nazor:
- vlastnictvo znacky si upravis registraciou www.upv.sk
- ak mas produkt, daj si ho patentovat
- prijem, ci uz ako fyzicka alebo pravnicka osoba, musis priznat a zdanit, cize danove priznanie alebo rocne zuctovanie prijmu podla platneho zakona o dani z prijmov