ViVo
05.06.12,16:35
Zdravím. Chcem sa opýtať nakoľko som takú tému nenašiel či je nejaký predpis alebo vyhláška o vybavení stánku s rýchlym občerstvením. Konkrétne s používaním spotrebičov na prípravu občerstvenia. Čiže na prípravu musia byť nejaké špeciálne spotrebiče, alebo je možné používať aj bežné, ktoré sa dajú používať aj v domácnostiach. Napr.: fritéza TEFAL alebo PHILIPS, kontaktný gril a podobne. Ďakujem
Economic
06.06.12,04:50
Nemám síce skúsenosť, ale pokiaľ ti budú stačiť aj takéto možno menšie spotrebiče ako v domácnosti, žiadny problém. Nemyslím, že by toto bolo niekde predpísané.
ViVo
06.06.12,05:54
Ďakujem. Ja si to tiež myslím ale človek pri dnešných rýchlych zmenách nikdy nevie. Možno s tým už niekto mal problém tak preto tá otázka. Ide o to ze nepovažujem za rozumné investovať do profi strojov keď ešte neviem ako stánok pôjde a či si na seba dokáže dostatočne zarobiť.
Economic
06.06.12,07:27
Ďakujem. Ja si to tiež myslím ale človek pri dnešných rýchlych zmenách nikdy nevie. Možno s tým už niekto mal problém tak preto tá otázka. Ide o to ze nepovažujem za rozumné investovať do profi strojov keď ešte neviem ako stánok pôjde a či si na seba dokáže dostatočne zarobiť.


Presne tak, veľmi dobre rozmýšľaš a pri podnikaní treba hlavne premýšľať a nie mať hneď na začiatku veľké oči. Opatrnosti nikdy nie je nazvyš.