Daduľa
14.02.06,12:29
Prosím Vas o radu, nezamestnaný vedený v evidencii na OUP, bez príspevku, t.j. nedostáva ziadne peniaze z UP, bol od 4-10/2005 zamestnaný na dohodu u zamestnávateľa. Nahlasil to a zdokladoval na OUP, doniesol dohodu, kde splnil podmienky 3200 a hodiny na mesiac.
No v skutocnosti dostával na dohodu 7.500,- Sk mesacńe v cistom .
Odvadzali za neho dan a teraz mu poslali Potvrdenie o vyplatenej mzde a zrazených preddavkoch. On je nadalej nezamestnaný evidovaný a nievie, ci si moze urobit DP za rok 2005 a vypytat si od DU vlastne zaplatene preddavky. Je to asi 10000,- Sk, co je pre nezamestnaneho dost velka ciastka.
No boji sa ci nahodou nie je DU prepojeny s OUP a este to ze on vlastne prekrocil tu rocnu sumu 3200 x 12 = 38.400,-, lebo mal príjem 55.000,-
Co si myslite, ma si urobit DP alebo to nechat tak, aby na to nahodou neprisli????
sway
14.02.06,11:45
Prosím Vas o radu, nezamestnaný vedený v evidencii na OUP, bez príspevku, t.j. nedostáva ziadne peniaze z UP, bol od 4-10/2005 zamestnaný na dohodu u zamestnávateľa. Nahlasil to a zdokladoval na OUP, doniesol dohodu, kde splnil podmienky 3200 a hodiny na mesiac.
No v skutocnosti dostával na dohodu 7.500,- Sk mesacńe v cistom .
Odvadzali za neho dan a teraz mu poslali Potvrdenie o vyplatenej mzde a zrazených preddavkoch. On je nadalej nezamestnaný evidovaný a nievie, ci si moze urobit DP za rok 2005 a vypytat si od DU vlastne zaplatene preddavky. Je to asi 10000,- Sk, co je pre nezamestnaneho dost velka ciastka.
No boji sa ci nahodou nie je DU prepojeny s OUP a este to ze on vlastne prekrocil tu rocnu sumu 3200 x 12 = 38.400,-, lebo mal príjem 55.000,-
Co si myslite, ma si urobit DP alebo to nechat tak, aby na to nahodou neprisli????

no ono to bolo celé nie moc košér - nechalka by som to tak - ale je hrozba že prídu na to, nakoľko aj dohodárov zamestnávateľ nahlasuje na sociálku - podľa RĆ si ťa ľahko nájdu...asi by som rátala s tým, že bude mať zamestnávateľ problémy.
Denda
14.02.06,11:49
Prosím Vas o radu, nezamestnaný vedený v evidencii na OUP, bez príspevku, t.j. nedostáva ziadne peniaze z UP, bol od 4-10/2005 zamestnaný na dohodu u zamestnávateľa. Nahlasil to a zdokladoval na OUP, doniesol dohodu, kde splnil podmienky 3200 a hodiny na mesiac.
No v skutocnosti dostával na dohodu 7.500,- Sk mesacńe v cistom .
Odvadzali za neho dan a teraz mu poslali Potvrdenie o vyplatenej mzde a zrazených preddavkoch. On je nadalej nezamestnaný evidovaný a nievie, ci si moze urobit DP za rok 2005 a vypytat si od DU vlastne zaplatene preddavky. Je to asi 10000,- Sk, co je pre nezamestnaneho dost velka ciastka.
No boji sa ci nahodou nie je DU prepojeny s OUP a este to ze on vlastne prekrocil tu rocnu sumu 3200 x 12 = 38.400,-, lebo mal príjem 55.000,-
Co si myslite, ma si urobit DP alebo to nechat tak, aby na to nahodou neprisli????
Nechať tak to v žiadnom prípade nemôže. Buď si požiada ak stihne o vykonanie ročného zúčtovania dane alebo je povinný podať daňové
priznanie.
Velettka
15.02.06,08:16
Takže si podá daňové priznanie a tým pádom bude mať daň vyrovnanú za rok 2005. Ako je to následne pri zdravotnom poistení v tomto prípade. Za neho platil poistné štát, keďže bol nezamestnaný..... Nemal si náhodou platiť to poistné sám, keď prekročil tú sumu 3200/mesačne? .... a čo by mal dotyčný urobiť, ak by to chcel dať celé doporiadku? Poraďte prosím .......

On sa v tom bôbec nevyznal a spoliehal sa na korektnosť zamestnávateľa, teraz len čumí .....

Čo s ročným zúčtovaním zdravotného poistenia?
Ďakujem
Denda
15.02.06,09:33
On sa v tom bôbec nevyznal a spoliehal sa na korektnosť zamestnávateľa, teraz len čumí .....

Máte na mysli to čo teraz napadlo mňa? Neviem čo máte na mysli korektnosťou.......
Velettka
15.02.06,09:41
Ja ani neviem, ale určite zato môže zamestnávateľ, však vedel koľko max. mu musí dávať .....
Ale určite je na vine aj on, lebo musel vidieť o akú sumu ide, len mu to nejak netrklo, že by robili nejakú chybu, lebo sa spoliehal, že zamestnávateľ je korektný a vie ako má čo robiť v prípade nezamestnaného ....

.... ale zase ako je to na Slovensku, neznalosť zákona neospravedlňuje .... :(
Vladimír Ozimý
15.02.06,09:43
no nie je to podfuk od zamestnavatela zamestnavatel nie je povinny za dohodara odvadzat zdravotne poistenie...Dohodar si zdravotne poistenie vysporiada v rocnom zucotvani ktore je potrebne podat do konca juna a nezaplatene poistenie do konca septembra....V pripade ak prekrocil polovicu uhrnu minimalnych miezd za rok potom vznika povinnost zaplatit si zdravotne poistenie riesi to paragraf 11 ods 9 pism c)...dalej v pripade ze to neprekrocil nemusi podavat rocne zuctovanie podla paragrafu 19 ods 1 pism a bod 1.
a danove prizanie takisto nemusi podat pokial neprekrocil polovicu nezdanitelnej casti to jest cca 43900 Sk
Denda
15.02.06,09:44
Ja ani neviem, ale určite zato môže zamestnávateľ, však vedel koľko max. mu musí dávať .....
Ale určite je na vine aj on, lebo musel vidieť o akú sumu ide, len mu to nejak netrklo, že by robili nejakú chybu, lebo sa spoliehal, že zamestnávateľ je korektný a vie ako má čo robiť v prípade nezamestnaného ....
Nerozoberám ďalej či ich aj dostával................

Ak ten to fakt vznikol má povinnosť si vysporiadať aj svoje zdravotné poistenie podaním si ročného zúčtovania poistného do 30.6.2006.


PS: dúfam, že sa stále držíme prvotnej otázky v téme.
Denda
15.02.06,09:50
a čo s tým poistením, ktoré platil za neho ÚP (vlastne štát)?
mimotemy už ste mimo témy
viac tu:http://www.porada.sk/t15987-zdravotne-poistenie--novela-k-112006.html