martin09
06.06.12,12:20
Zdravím, uvažujem o začatí internetového bussinessu. Najväčší problém, na aký som zatiaľ narazil sú dodávatelia a právne normy. Odkiaľ mám zohnať dobrého dodávateľa napríklad na doplnkovú výživu pre športovcov? Ak nájdem takého dodávateľa napríklad na ebay alebo cez alibaba.com, môžem od neho brať tovar a predávať ho v rámci EÚ? Alebo ako je to s takýmto dovozom? Aké musím platiť clo? Musím mať na to povolenia? Ďakujem.
KnR_Luky
11.06.12,16:29
Neviem, ci by som sa do niecoho takehoto pustil, musel by si najst velmi ale velmi lacneho dodavatela, aby sa sa presadil na trhu, pretoze je toho uz velmi vela. Skus najst nieco ine (moja rada).
avalik
11.06.12,16:33
Zdravím, uvažujem o začatí internetového bussinessu. Najväčší problém, na aký som zatiaľ narazil sú dodávatelia a právne normy. Odkiaľ mám zohnať dobrého dodávateľa napríklad na doplnkovú výživu pre športovcov? Ak nájdem takého dodávateľa napríklad na ebay alebo cez alibaba.com, môžem od neho brať tovar a predávať ho v rámci EÚ? Alebo ako je to s takýmto dovozom? Aké musím platiť clo? Musím mať na to povolenia? Ďakujem.

pozor! doplnky vyzivy su potraviny - Bezpečnosť potravín (http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=1146:bezpenos-potravin&catid=93:bezpenos-potravin&Itemid=102)