Zuzana B.
06.06.12,14:19
Prosím poradte!!! :eek:

Robím pre Španielov, kolega dostal výpoveď kvôli nadbytočnosti, ale rozhodol sa ostať vo firme do konca výpovednej doby, aby poodovzdával svoju prácu kolegom atď. Majú kamery v kancelárii, majiteľ si ho neželá tam vidieť, preto sa dohodlo, že ostane z domu pracovať do konca výpovednej doby. Prosím, ako mám postupovať? Vôbec nepoznám podmienky domáckej práce. Napíšem dodatok k prac. zmluve, ale na čo si mám dať pozor??????

Ďakujem!
Zuzana B.
06.06.12,12:55
Môžem považovať takúto prácu za domácku prácu keď bude trvať iba do konca výpovednej doby (alebo ešte kratšie, ak sa rozhodne ukončiť skôr PP) ? Myslíte, že stačí prichystať dodatok, v ktorom sa uvedie ako jediná zmena - zmena miesta výkonu práce?
Zuzana B.
06.06.12,13:41
file:///C:\DOCUME~1\ZPOPOV~1\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\cli p_image001.emz Prichystala som dodatok. Nájde sa niekto kto mi ho odobrí resp. v ňom niečo vytkne? Ďakujem!


DODATOK K PRACOVNEJ ZMLUVE


1. Zamestnávateľ:

obchodné meno: xxxx
sídlo: xxx
IČO: xxx
zápis v OR: xxx
zastúpený: xxx

2. Zamestnanec:

meno a priezvisko: xxx
bydlisko: xxx
dátum narodenia : xxx
číslo OP : xxx
osobné číslo : xxx

Zamestnávateľ a zamestnanec uzavreli pracovnú zmluvu, ktorou bol zamestnanec zaradený na pracovné miesto : analytik logistiky ( ďalej len „pracovná zmluva“). Zamestnávateľ a zamestnanec sa v zmysle § 54 Zákonníka práce dohodli na nasledujúcich zmenách pracovných podmienok, ktoré boli dohodnuté v pracovnej zmluve s dňom nástupu do pracovného pomeru : 04.01.2010

Článok I. Miesto výkonu práce :

Trvalé bydlisko zamestnanca - xxx

Zamestnanec, ktorý bude vykonávať teleprácu podľa § 52 Zákonníka práce súhlasí s používaním vlastného vybavenia.

Tento dodatok nadobúda platnosť a účinnosť dňa 07.06.2012.


Táto dohoda je vyhotovená v dvoch vyhotoveniach, z ktorých jedno je určené pre zamestnávateľa a jedno vyhotovenie obdrží zamestnanec.


V Košiciach, dňa 06.06.2012




..................................................

ZAMESTNÁVATEĽ







..................................................

ZAMESTNANEC
Zuzana B.
07.06.12,05:40
Nevedel by mi nikto poradiť???