Ivana Sarah Vítková
07.06.12,15:47
ideme s kamoskou do ciech na 2 tyzdne. budeme byvat v humpolci a ceme vidiet dake hrady a muzea a poto chceme ist do prahy na 3 dni tak by som chcela vediet vo je tam naj

a mohol by mi niektoporadit daku jazdecku staj v blizkosti Humpolca lebo obe jazdime uz par rokou a chceli by sme si ist aj zajazdit na konikoch :)

Dakujem za odpovede
arizona
07.06.12,14:01
Excise Duty
07.06.12,14:31
ideme s kamoskou do ciech na 2 tyzdne. budeme byvat v humpolci a ceme vidiet dake hrady a muzea a poto chceme ist do prahy na 3 dni tak by som chcela vediet vo je tam naj

a mohol by mi niektoporadit daku jazdecku staj v blizkosti Humpolca lebo obe jazdime uz par rokou a chceli by sme si ist aj zajazdit na konikoch :)

Dakujem za odpovede
A možno stretnete aj Hliníka.
Dáša_
07.06.12,14:45
presne toto napadlo ako prvé aj mne :)
Indeed
07.06.12,20:10
V okolí Humpolca , nie je veĺmi čo obzerať.

Ale možete si všimnuť v čom sa česká krajina na pohľad líši od slovenskej krajiny a silno nad tým porozmýšľať.
Ivana Sarah Vítková
10.06.12,14:22
dakujem .. a este k ej Prahe .... co je tam take naj ... mame na to totiz len 3 dni
buchač
10.06.12,14:54
dakujem .. a este k ej Prahe .... co je tam take naj ... mame na to totiz len 3 dni

....a ešte k tej Prahe ...........za tri dni pomaly ani Václavák poriadne neschodíš ......:rolleyes: