padro
07.06.12,19:14
Je mozne v banke ziskat spatne doklad o vklade? Stalo sa mi totiz ze po roku a pol mi tvrdi jedna firma ze som im neuhradil fakturu, .. v tom case som tie faktury platil vkladom v Slovenskej sporitelni, doklad ale nemozem najst, je mozne ze to je skutocne neuhredene aj ked nie som si toho vedomy a myslim ze to bolo vlozene, len nemam zial doklad. Pri vklade sa dava obciansky predpokladam teda ze si vedia zistit moje vklady. Dakujem za pomoc.
mattto
07.06.12,17:20
prečo sa pýtaš tu a nie v banke?
asedma
07.06.12,17:23
..chod s fakturov do SP a tam ti poradia co a ako..
padro
07.06.12,17:26
preto ze je tu Porada... mozno uz niekto riesil nieco podobne a mozno sa to niekomu v buducnosti zide,.... do banky pojdem zajtra, ze by mali uz zavrete teraz vecer? tak preto :)
uctokrajan
07.06.12,18:12
V banke Ti to pravdepodobne nebudu hľadať,možno ešte keby si vedel den, a u ktorej pracovničky si to vkladal. neviem si predstaviť ako inak by Ti to hľadali v tej kope dokladov. A historiu pohybov Ti nemozu povedat.
padro
07.06.12,18:23
V banke Ti to pravdepodobne nebudu hľadať,možno ešte keby si vedel den, a u ktorej pracovničky si to vkladal. neviem si predstaviť ako inak by Ti to hľadali v tej kope dokladov. A historiu pohybov Ti nemozu povedat.

zeby podla cisla obc., sumy, var. symbol? a snad mame elektronizovane bankovnictvo,.. myslim ze vyhladat je to najmenej, skor ci banky taku sluzbu poskytuju alebo bude treba ist na to nejak "specialne". pokial viem tak napr. na poste by sa dala vyhladat platba sekom aj keby som ustrizok nemal..
uctokrajan
07.06.12,18:51
Dá sa to zistit podla obratov na ucte na ktorý si to vkladal, ale to je predmetom bankoveho tajomstva a to Ti nepovedia ako cudzej osobe. Jedine, za predpokladu že podaš dotaz na prešetrenie Tvojho vkladu, ale ked nevies udaje je to ťažke. Ako som už pisala, keby si v tej žiadosti uviedol aspon datum kedy si to vkladal. Ale ak prijimateľ tvrdi, že to nemá pripísané tak je to veľmi ťažké identifikovať.
Ivana Š
07.06.12,19:16
pre takýto prípad tlčiem všetkým mojim do hlavy, že takéto doklady treba odkladať !!!

aj keď koľkokrát mi prinesú doklady, ktoré sú úplne zbytočné, ale radšej ich vytriediť, ako potom spätne hľadať
padro
07.06.12,19:34
ivana ked niekto je nepoucitelny... ale co uz stalo sa, teraz treba riesit. uvidim zajtra ako dopadnem, dam vediet.
Ivana Š
07.06.12,19:37
ivana ked niekto je nepoucitelny... ale co uz stalo sa, teraz treba riesit. uvidim zajtra ako dopadnem, dam vediet.


áno, aj ja mám aj takých nepoučiteľných, bohužiaľ :mad:
stokrát povieš, neposlúchnu, a potom nariekajú
padro
08.06.12,07:52
takze v sporitelni vedia v archive doklad najst, je to ale spoplatnene 30 eurami za kazdu pol hodinu prace takze je dobre vediet aspon den platby inak by sa asi clovek nedoplatil :D ... v mojom pripade to neoficialne riesili pozrenim sa platieb u prijemcu... aj ked ma nepotesili ale to uz je moj problem. ... takze ak niekto bude mat takyto problem tak ku dokladu sa vie dostat.