mika5555
08.06.12,14:18
Príjemný deň, prosím poraďte. Mám 28 hodinový úväzok, po odchode štvrtákov mi ubudlo 7 hodín, odvtedy takmer denne suplujem. Nadriadený mi povedal, že tie hodiny mi nejdú do náhradného voľna, lebo mi ich dáva ako náhradu za štvrtákov. nesúhlasím s uvedeným tvrdením, nakoľko som štvrtácke hodiny mala ako nadpočetné (4hodiny), ďalšie nie. Prosím vás, ako majú byť teda evidované suplované hodiny po odchode štvrtákov, mám za ne nárok na náhradné voľno? Veľmi pekne ďakujem.
ivka70
08.06.12,12:32
Nie som odbornika na skolstvo, ale logicky nadpocetne mozu byt len hodiny oducene nad ramec stanoveneho tyzdenneho uvazku.
ivuliatko
17.06.12,12:30
Ak máš 28-hodinový úväzok, znamená to, že 5 hodín si mala nadpočetných a platených ako nadčasy, teda s príplatkom. V súčasnosti učíš 21, takže teoreticky 2 hodiny chýbajú do základného 23-hodinového úväzku. Podľa mňa sú dve možnosti. Prvá - ak dostávaš aj naďalej zaplatených 28 hodín, v tom prípade musíš tých chýbajúcich 7 týždenne nahradiť suplovaním bez nároku na náhradné voľno. Druhá - každý týždeň nahradíš suplovaním len 2 hodiny, ktoré Ti chýbajú do základného úväzku, a dostaneš zaplatený len základný úväzok bez nadčasov. Určite máš nárok na to, aby každá hodina nad 23 týždenne bola zaplatená alebo na náhradné voľno. Neviem, ako je to u Vás, ale môžeme sa rozhodnúť, či si nadčasy necháme zaplatiť alebo si ich chceme šetriť ako náhradné voľno na prázdniny.