jersseyke
09.06.12,11:46
ahojte...chcela by som sa opýtať ...sestra začala podnikať otvorila si kaviareň,nakupuje kavy,čaje a iné na faktúry, ponôka ich zákazníkom nielen v kaviarni ale aj na kúpu, koľko kusov či krabicu ako chcú. Jedna účtovníčka mi povedala ž emusí viesť sklad a druhá že nie...vedie jednoduché účtocníctvo...stačí to len členiť na predaj tovaru a predaj materiálu?...či?....
KEJKA
09.06.12,09:52
viesť skladovú evidenciu musí - to je mimo účtovníctva. Malo by jej to sedieť aj na PD - tovar, materiál
jersseyke
09.06.12,09:58
ďakujem....tak teraz nechápem či tá známa to nevie...ona jej bude robiť účtovníctvo a tvrdí že netreba...tak teraz neviem...ale ďakujem...len ju teraz musím presvedčiť aby viedla sklad...
srska
09.06.12,09:59
ahojte...chcela by som sa opýtať ...sestra začala podnikať otvorila si kaviareň,nakupuje kavy,čaje a iné na faktúry, ponôka ich zákazníkom nielen v kaviarni ale aj na kúpu, koľko kusov či krabicu ako chcú. Jedna účtovníčka mi povedala ž emusí viesť sklad a druhá že nie...vedie jednoduché účtocníctvo...stačí to len členiť na predaj tovaru a predaj materiálu?...či?....a hlavne pozor na evidenciu alkoholu;) - ak ho nakupuje a predáva
jersseyke
09.06.12,10:05
zatiaľ nemá alkohol...až časom ...
srska
09.06.12,10:11
zatiaľ nemá alkohol...až časom ...https://liehweb.colnasprava.sk//otazky.php?id_clanok=51