leonka5
09.06.12,22:33
Ahojte, poprosím o pomoc v nasledujúcom: v prípade ak zamestnanec neúmyselne spôsobí škodu zamestnávateľovi, môže ju bývalý zamestnávateľ požadovať splatiť? Preto píšem že bývalý zamestnávateľ, lebo zamestnanec skončil PP pred pár mesiacmi. K tomuto ešte dodávam, že sa jedná o náhradu škodu za výkon takej práce, ktorá nebola v pracovnej zmluve uvedená, a podľa ZP tarifných stupníc by sa ani nemohla vykonávať. Bývalý zamestnávateľ má uzatvorené poistenie za škodu pri výkone povolania. Veľmi pekne ďakujem
mattto
09.06.12,21:13
nedá sa odpovedať, keďže nepíšeš podrobnosti, pozri si §179 a nasl. zákonníka práce
asedma
09.06.12,21:23
..ked si nie je zamestnanec vedomi, ze sposobil zamestnavatelovi skodu, tak nech sa odvola..zam-el mu musi predlozit dokazy o sposobenej skode..
..tazko odpovedat, ked je malo informacii, treba si prestudovat ZP
leonka5
10.06.12,03:25
Keby som mohla poprosiť súkromný e-mail, tam by som rozpísala podrobnosti.
mattto
10.06.12,10:44
Keby som mohla poprosiť súkromný e-mail, tam by som rozpísala podrobnosti.

tu sa radí verejne, aby z toho "čerpali" aj ostatní, nikto po tebe nechce, aby si písala mená, podrobnosti sa dajú napísať "anonymne"
leonka5
10.06.12,17:52
OK. Známa nastúpila do zamestnania pre 1,5 rokmi. V pracovnej zmluve mala všeobecné "kancelárske" povinnosti - vybavovanie pošty, behanie po úradoch... Min. mzda, ostatné na ruku.
Po čase jej vedúci pridal účtovanie, PZ, mzda sa nezmenila. Podotýkam, že známa predtým nerobila účtovníčku, mala len kurz. Pred pol rokom známa odišla, našla si iné zamestnanie. Pred pár dňami sa jej ozval bývalý šéf s tým, že na základe chybne udaného údaju bola daň z príjmov poslaná na DÚ inej spoločnosti (účtovalo sa pre viacero spoločností), a že z tohto ak bude problém, tak bude požadovať od známej náhradu škody - plnú výšku dane (činí to viac tis. EUR). Spoločnosť má uzatvorenú zmluvu za škodu spôsobenú pri výkone povolania. Zaujímalo by ma, či naozaj má právo požadovať náhradu a v takej výške? Či to nie je v rozpore so zákonom, že podľa mzdy bola zaradená v podstate do 1. mzdovej tarify a podľa toho nemohla vykonávať takú prácu? Ďakujem pekne
asedma
10.06.12,22:05
OK. Známa nastúpila do zamestnania pre 1,5 rokmi. V pracovnej zmluve mala všeobecné "kancelárske" povinnosti - vybavovanie pošty, behanie po úradoch... Min. mzda, ostatné na ruku.
Po čase jej vedúci pridal účtovanie, PZ, mzda sa nezmenila. Podotýkam, že známa predtým nerobila účtovníčku, mala len kurz. Pred pol rokom známa odišla, našla si iné zamestnanie. Pred pár dňami sa jej ozval bývalý šéf s tým, že na základe chybne udaného údaju bola daň z príjmov poslaná na DÚ inej spoločnosti (účtovalo sa pre viacero spoločností), a že z tohto ak bude problém, tak bude požadovať od známej náhradu škody - plnú výšku dane (činí to viac tis. EUR). Spoločnosť má uzatvorenú zmluvu za škodu spôsobenú pri výkone povolania. Zaujímalo by ma, či naozaj má právo požadovať náhradu a v takej výške? Či to nie je v rozpore so zákonom, že podľa mzdy bola zaradená v podstate do 1. mzdovej tarify a podľa toho nemohla vykonávať takú prácu? Ďakujem pekne

..pokial sa stala chyba pri uhrade, platbu bolo treba vyziadat spat na ucet..chyba sa dala napravit
..co sa tyka vymahania nahrady skody z poistovne, nepreplaca skody sposobene z nedbanlivosti..posudzuje jednotlive situacie..