Jozef Mihál
11.06.12,12:47
Pre dohodu o pracovnej činnosti platia všeobecné podmienky (http://www.porada.sk/t195781-zakonnik-prace-a-223-dohody-o-pracach-vykonavanych-mimo-pracovneho-pomeru.html), uvedené v § 223. Musí ísť o príležitostnú činnosť vymedzenú druhom práce.


Časové obmedzenie rozsahu práce

Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať prácu v rozsahu najviac 10 hodín týždenne (poznámka: Nezáleží na tom, aký je u zamestnávateľa ustanovený týždenný pracovný čas (http://www.porada.sk/t192140-zakonnik-prace-a-85-pracovny-cas.html)). Uvedené obmedzenie sa posudzuje za každý týždeň osobitne - teda nie v priemere, ako pri dohode o brigádnickej práci študentov.
Každá dohoda sa pritom posudzuje osobitne. Ak má jedna a tá istá osoba viac dohôd o pracovnej činnosti (s tým istým alebo s rôznymi zamestnávateľmi) rozsah práce sa posudzuje osobitne pre každú dohodu.


Povinnosť písomnej dohody a jej obsah

Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná.

V dohode musí byť uvedené:

- dohodnutá práca,
- dohodnutá odmena za vykonávanú prácu,
- dohodnutý rozsah pracovného času,
- doba, na ktorú sa dohoda uzatvára.

Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.


Trvanie dohody

Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas.


Ukončenie dohody

Skončenie dohody je možné rovnakými spôsobmi, ako pri dohode o brigádnickej práci študentov:

- spôsobom dohodnutým v samotnej dohode,
- okamžitým skončením,
- dohodou zamestnanca a zamestnávateľa k dohodnutému dňu,
- jednostrannou výpoveďou.

Okamžité skončenie dohody je možné len v prípadoch, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer (http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/okamzite-skoncenie-pp/).

Skončenie dohody dohodou účastníkov k dohodnutému dňu je možné vtedy, ak spôsob ukončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody.

Skončenie dohody je možné aj jednostrannou výpoveďou bez uvedenia dôvodu. V takom prípade je ustanovená 15-denná výpovedná doba, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.
Mila123
27.02.16,15:39
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať,
dohodár, resp. DoPČ bola spísaná na jeden deň, prihlásený ZC na nepravidelný príjem, zahlásený aj do ZP,
chcela by som sa opýtať, koľko hodín môže odpracovať takýto dohodár ?
ďakujem
Jana Motyčková
29.02.16,07:54
10 lebo 10 hodín týždenne je limit na DoPČ.
Ester plus
03.05.16,12:05
Je možné dohodu o pracovnej činnosti predĺžiť dodatkom,pričom sa limit 12 mesiacov neprekročí?
Ester plus
03.05.16,13:01
Nemám skúsenosti s prácou dohodára na dohoda o pracovnej činnosti, pokiaľ ide o nepravidelný príjem.
1. Ak by sa takáto dohoda uzatvorila na 5 dní v mesiaci a v dohode by bolo uvedné, že príjem sa vypláca pravidelne v mesačných výplatných termínoch zamestnávateľa aj tak by sa táto dohoda z pohľadu sociálnej poisťvne považovala za nepravidelný príjem a prihlasovala by sa číslom 6-DoPČ-nepravidelný príjem?
2. Vyššie uvedená dohoda by sa uvádzala vo "Výkaze poistného a príspevkov"? Ak by bol príjem za prácu v máji vyplatený v nasledujúcom mesiaci júni tak sa vo "Výkaze poistného a príspevkov" v kolónke príjmy zúčtované v mesiaci uvedie mesiac jún a aký je termín pre odoslanie tohto výkazu.
3. Ak by sa takáto dohoda uzatvorila so začiatkom v priebehu mája a koncom v priebehu júna, išlo by o pravidelný príjem a prihlasovanie by bolo s čílom 5-DoPČ-pravidelný príjem a postupovalo by sa klasicky s odosielaným "Mesačného výkazu"?
Ďakujem
Jana Motyčková
03.05.16,13:27
1 Bola by považovaná pre SP za dohodu s nepravidelným príjmom. Výklad je taký - ak z dohody vyplýva, že odmena bude vyplatená iba raz, nemožno hovoriť o pravidelnom príjme.
2. Uvádza sa vo Výkaze poistného a príspevkov. V uvedenom prípade bude výkaz mať označenie 06/2016 a termín na podanie výkazu je do 8.7.2016.
3. Áno, potom by to bola dohoda s pravidelným príjmom a vykazovala by sa mesačne v Mesačnom výkaze poistného a príspevkov.
Ester plus
03.05.16,15:35
Ďakujem. Poprosím ešte - je možné dohodu o pracovnej činnosti predĺžiť dodatkom,pričom sa limit 12 mesiacov neprekročí?
Mila123
03.05.16,16:38
Ďakujem. Poprosím ešte - je možné dohodu o pracovnej činnosti predĺžiť dodatkom,pričom sa limit 12 mesiacov neprekročí?

áno
nikulik
17.01.17,08:10
Dobrý deň, prosím Vás dohoda o prac.činnosti sa podľa §228a uzatvára na dobu uričtú najviac na 12 mesiacov.

Poprosím Vás teda o radu, prevzala som mzdovú agendu a máme dohodárov, ktorí mali dohodu o prac.činn.uzatvorenu každý rok novú ale neodhlasovali ich a neprihlasovali každý rok nanovo. Čo teraz s tým, mám ich spätne podľa dátumov v dohodách odhlásiť a prihlásiť k daným dátumom? Alebo mám to nechať tak a odhlásiť len teraz k 31.12.2016 a od 1.1.2017 pokračovať ako sa má?

Ide mi aj o to, ako to bude s evidenčným listom do SP? Dám jeden evidenčný a uvediem tam všetky roky alebo spravim tie prihlášky odhlášky spätne a potom pošlem ELDP za každý rok zvlášť?
Ďakujem pekne vopred za radu.
Jana Motyčková
17.01.17,16:44
Na toto dobré riešenie neexistuje. Ak dodatočne podáte odhlášky a prihlášky, hrozí vám pokuta za nelegálne zamestnávanie alebo pokuta za neskoré podanie odhlášok a prihlášok od SP (od 0,30 za deň omeškania). Tie pokuty hrozia, aj keď to teraz neurobíte, a pokuta zo SP bude narastať, akurát že na seba momentálne neupozorníte, ale ... bez záruky, že sa na to nepríde neskôr.
eldp- kým sa dávali na papieri, dali sa všetky dohody dať do jedného eldp. Od 1.1. sú všetky firmy povinné podávať eldp elektronicky a tam má byť každá dohoda v jednom eldp.
Správne by to teda malo byť tak, že dodatočne podáte odhlášky a prihlášky a vystavíte každý eldp osobitne elektronicky. Skúste, či sa dá niečo dohodnúť priamo v SP, ale pochybujem.
Orsz
30.06.17,11:30
Dobrý deň,



prosím teraz na prelome mesiacov - 30.6.2017 a 1.7.2017 máme urobiť prihlásenie a odhlásenie dohody o pracovnej činnosti. Dohoda bola od 1.7.2016 do 30.6.2017 a je nová dohoda od 1.7.2017 - problém je len v tom, že ten dohodár je od cca 28.5.2017 na PN-ke a jeho PN-ka stále trvá. Je možné aj počas PN-ky urobiť odhlásenie a prihlásenie? Ďakujem.
Jana Motyčková
30.06.17,13:11
Ak dohoda skončila a od ďalšieho dňa začne nová, treba starú odhlásiť a novú prihlásiť do SP. Dá sa to aj počas PN.
Orsz
30.06.17,13:33
Ďakujem p. Motyčková. A na ZP musím k 30.6.2017 urobiť aj koniec 1O a potom 2D. A k 1.7.2017 zadám 2D začiatok a 1O začiatok? Ďakujem.
Jana Motyčková
30.06.17,13:49
V ZP nemusíte robiť nič, nedošlo k zmene platiteľa.
Orsz
30.06.17,13:57
Ďakujem moc :)
Orsz
13.08.17,18:11
Dobrý deň,



prosím teraz na prelome mesiacov - 30.6.2017 a 1.7.2017 máme urobiť prihlásenie a odhlásenie dohody o pracovnej činnosti. Dohoda bola od 1.7.2016 do 30.6.2017 a je nová dohoda od 1.7.2017 - problém je len v tom, že ten dohodár je od cca 28.5.2017 na PN-ke a jeho PN-ka stále trvá. Je možné aj počas PN-ky urobiť odhlásenie a prihlásenie? Ďakujem.

Dobrý deň, prosím o radu: počítam mzdu tomu dohodárovi a tým, že došlo k odhláseniu starej a prihláseniu novej dohody, pričom PN mu v 7/2017 pokračovala, tak mi softvér počíta od 1.7.2017 do 10.7.2017 znova PN za zamestnávateľa - ako je to správne? Má zamestnávateľ zaplatiť prvých 10 dní z titulu prihlásenia novej dohody? Ďakujem.
Jozef Mihál
14.08.17,14:53
Áno, má, pretože po formálnej stránke ide o novú dohodu - nový PP vzťah, nových "prvých" 10 dní...
Mila123
14.08.17,14:56
Áno, má, pretože po formálnej stránke ide o novú dohodu - nový PP vzťah, nových "prvých" 10 dní...

i napriek tom, že "stará PN" pokračuje????

predsa nebola vypísaná nová PN
Pepa
14.08.17,17:37
Dobrý deň, prosím o radu: počítam mzdu tomu dohodárovi a tým, že došlo k odhláseniu starej a prihláseniu novej dohody, pričom PN mu v 7/2017 pokračovala, tak mi softvér počíta od 1.7.2017 do 10.7.2017 znova PN za zamestnávateľa - ako je to správne? Má zamestnávateľ zaplatiť prvých 10 dní z titulu prihlásenia novej dohody? Ďakujem.
Nie nemá. DPN bol uznaný z inej dohody. Nová DPN uznaná nebola. Nie je dôvod na náhradu príjmu. A na okraj: nechápem načo bola uzatvorená nová dohoda počas DPN. Aj tak nemôže mať z nej žiadny príjem. Úplne zbytočná "vec".
Jozef Mihál
15.08.17,22:20
Ospravedlňujem sa, po zvážení opravujem svoj názor v príspevku 16 - aj vďaka príspevku od Pepa - nejde o novú PN, preto hoci ide formálne o novú dohodu, nárok na náhradu príjmu počas "prvých 10 dní PN" nie je.

Nárok na náhradu príjmu počas prvých 10 dní PN je len pri vzniku PN.
Orsz
23.08.17,09:35
Nie nemá. DPN bol uznaný z inej dohody. Nová DPN uznaná nebola. Nie je dôvod na náhradu príjmu. A na okraj: nechápem načo bola uzatvorená nová dohoda počas DPN. Aj tak nemôže mať z nej žiadny príjem. Úplne zbytočná "vec".

V tej chvíli som nad "zbytočnosťou" neuvažovala, nakoľko dohoda je uzatvorená so spoločníkom (konateľom) tej firmy. Teraz s odstupom času som už aj ja múdrejšia ... žiaľ tento "nápad" mi vtedy neskrsol, a teraz už to stornovať je zbytočné - dohoda je uzatvorená na ďalší rok.
Orsz
23.08.17,09:48
Ospravedlňujem sa, po zvážení opravujem svoj názor v príspevku 16 - aj vďaka príspevku od Pepa - nejde o novú PN, preto hoci ide formálne o novú dohodu, nárok na náhradu príjmu počas "prvých 10 dní PN" nie je.

Nárok na náhradu príjmu počas prvých 10 dní PN je len pri vzniku PN.





Ďakujem, p. Mihál. Tiež som uvažovala nad tým, že nakoľko nejde o novú PN, už nárok na 10 dní nie je.
ABD
26.06.18,09:54
Prosím o informáciu, či musí resp. malo by byť v dohode uvedené aj miesto výkonu práce (ak áno podľa akého § ?) .. podľa §228a ZP to povinné nie je, tak či nebude mať inšpektorát práce výhrady, ak v dohode vôbec nebude uvedené ... jedná sa najmä o prípady, keď má zamestnávateľ viac prevádzok a tým, že miesto neuvedie mohol by dohodár pracovať podľa potreby v ktorejkoľvek z nich .... a ak miesto výkonu práce nebude v dohode uvedené a dohodár pôjde na 1 deň na pracovnú cestu do zahraničia (ČR) nebude mať nárok na cestovné náhrady? Ďakujem.
Jana Motyčková
26.06.18,16:08
V Zákonníku práce to nie je povinný údaj v dohode. Či bude mať IP výhrady - to je otázka na IP. Ak ale ide o cestovné náhrady dohodár má na ne nárok, iba ak je tento nárok v dohode uvedený. V takomto prípade by som ale vyžadovala uvedenie miesta práce (pravidelné pracovisko) v dohode - na účely posúdenia pracovnej cesty.