Mário Leško
11.06.12,20:37
hladam velke parkoviska ako pri jednote, tescu, baumax atd. kde by som mohol predavat gril kurata ktore sa spracuvaju v aute nato prisposobenom hygienu mam spravenu povolenia tiez potrebujem len cloveka ktory by mi pomohol takote miesta vybavit ... velke parkoviska, centra, pesie zony, letne akcie... samozrejme som ochotny zaplatit tak aby bol moj partner spokojny
za info vopred dakujem

Majo
Indeed
11.06.12,18:55
S tými kuratami to nebude také jednoduché.....

Pokiaľ viem zarazili grilovanie kurčakov aj v Poľsku , a to maju oveľa, oveľa voľnejšie predpisy ako u nás.

A čo vidíš také zložité a ťažke na vybavení prenájmu trhového miesta na parkovisku ??
Indeed
11.06.12,18:57
ešte dobre,že určití ľudia Poradu nečítajú ... ked si taký ochotný deliť sa ...
lujza.j
11.06.12,19:23
ak sa v danom obchode ku ktorému patri parkovisko takto spravované kurčatá predávajú, tak by som neočakávala, že ti dajú do prenájmu pľac na ich parkovisku.... bral by si im kšeft.
mattto
11.06.12,20:56
ak sa v danom obchode ku ktorému patri parkovisko takto spravované kurčatá predávajú, tak by som neočakávala, že ti dajú do prenájmu pľac na ich parkovisku.... bral by si im kšeft.

ono ani netreba, aby sa tam predávali grilované kurčatá, stačí, keď je tam hocijaká veľká gastro prevádzka. Napr. petržalské Tesco má Pizzu Hut a preto sa u nich na parkovisku nepredáva nič, ani trdelníky.

Billu ani nekontaktuj, tá razí tvrdú politiku a nechce na pri svojich budovách žiadne takéto stánky.
Dantess
11.06.12,21:32
To by ma zaujimalo či ti to hygiena dala legalne, alebo ako. Ja pracujem na niečom ovela menej náročnom na hygienické predpisy a robia si zo mňa srandu na hygiene a chcú odomňa všelijaké blbosti. Prosím, napíš mi v akom meste si to robil a aký spôsobom. Ak máš známeho na hygiene, tak mu ZAPLATÍM, lebo inú cestu nevidím.
mattto
11.06.12,21:52
To by ma zaujimalo či ti to hygiena dala legalne, alebo ako. Ja pracujem na niečom ovela menej náročnom na hygienické predpisy a robia si zo mňa srandu na hygiene a chcú odomňa všelijaké blbosti. Prosím, napíš mi v akom meste si to robil a aký spôsobom. Ak máš známeho na hygiene, tak mu ZAPLATÍM, lebo inú cestu nevidím.

kamarát predával toto auto http://www.porada.sk/inzercia/showproduct.php?product=4359&sort=1&cat=11&page=3 mal tam gril na cigánsku/klobásy, fritézu na hranolky, dve chladničky, výčap atď., hygiena RÚVZ BA a všetko v pohode vybavené
Dantess
12.06.12,05:36
kamarát predával toto auto http://www.porada.sk/inzercia/showproduct.php?product=4359&sort=1&cat=11&page=3 mal tam gril na cigánsku/klobásy, fritézu na hranolky, dve chladničky, výčap atď., hygiena RÚVZ BA a všetko v pohode vybavené

V tom prípade som im nesympatický...
Indeed
12.06.12,05:38
vieš ked niekto dostane do ruky pečiatku zatemňuje sa mu mozog..
mattto
12.06.12,08:29
V tom prípade som im nesympatický...

v čom je problém? čo od teba vyžadujú?
Dantess
12.06.12,09:38
v čom je problém? čo od teba vyžadujú?

No problém je ten že oni sami nevedia čo chcú. Viem vlastne splniť všetky ich požiadavky, ale aj tak mi to nechcú dať, lebo je to na Slovensku úplne nové a boja sa toho. Na budúci pondelok mám stretko s hlavnou hygieničkou v BA, lebo tá čo to mala na starosti si nevie rady. Uvidíme čo z toho bude.