BaxxterGTI
11.06.12,23:58
Ma niekto skusenosti s touto strankou?

http://chcespeniaze.sk/
misoft
12.06.12,07:15
Už tu boli podobné "firmy". Vybrali poplatok, dodali nálepky (vraj za ich prezentovanie bude mesačne vyplácaná "odmena") a viacej sa neozvali, peniaze neposielali, odstrániť nálepky sa nedalo (zmluvná pokuta), firmy zmizli.
Rada: ruky preč od toho!
profesional
12.06.12,07:49
Tito neslubuju ziadne konkretne vynosy. Su to obchodnici s tavami, ako to ja nazyvam. Tj. chcu aby sa im ludia zaregistrovali a potom oni budu ponukat tento reklamny priestor dalej tym, co budu mat zaujem o takyto typ reklamy. A samozrejme ze zaregistrovanemu vzdy poukazu znizenu sumu. Ja osobne na tomto nevidim nic nelegalne. Oni neponukaju totiz ziadny konkretny vynos ani konkretnu dobu platenia.

Na druhu stranu si dovolim povedat, ze ide o optimistov, co nemaju prehlad na reklamnom trhu. Dnes je firiem co sprostredkuvaju takuto reklamnu plochu velmi vela. A ceny platene za takuto reklamu su v dnesnej dobe pomerne nizke. A ak by z toho mali hoc co i len 10 percent, tak aby mal ten ich biznis zmysel, museli by mat sustavne vytazenych niekolko sto vozidiel. Co urcite nehrozi.
Je to iba dalsi vystrel do tmy neskuseneho podnikatelskeho zaciatocnika.