veronika1909
12.06.12,14:36
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať na jednu záležitosť. Naša firma chce svojim najlepším zákazníkom s zaregistrovanými e-mailovými adresami poslať mail s poďakovaním za objednávku, kde by sme ich zároveň poprosili o zaslanie telefónneho čísla na marketingové účely, samozrejme, s upozornením, na čo bude číslo využité. Podľa Zákona na ochranu osobných údajov však na spracovávanie tel. čísla musíme mať písomný podpis dotknutého. Dalo by sa to z hľadiska ochrany osobných údajov akceptovať, ak by nebol súhlas podpisom, ale ako odpoveď na e-mail?

Ďakujem :-))
D.Halas
13.06.12,06:32
Priamo na otazku odpoved nepoznam, rozhodne by som vsak odporucal (ak sa nejedna o velmi specificku skupinu zakaznikov) nevolat.
Email si ludia precitaju, ked sa im to hodi, pri telefonate nemozete zarucit, ze sa prave niekam neponahlaju, nevaria veceru a podobne a v takychto pripadoch ich skor poriadne podrazdite.
veronika1909
13.06.12,09:06
Ono primárne tie telef. čísla budú kvôli doručovaniu produktov na poštu, na posielanie SMS s informáciou o aktuálnom stave objednávky, ale plánujeme ich následne použiť aj na marketingové účely, preto mi ide o ten spôsob súhlasu s použitím na mark. účely...
profesional
13.06.12,09:09
Aktualna legislativa uznava email v takychto pripadoch ako splnenie podmienky pisomnosti.
veronika1909
13.06.12,09:29
profesional, môžem sa ešte spýtať, ako dlho je potom potrebné takéto e-maily archivovať... po celú dobu používania získaného údaju? a ako je to s prípadom, ak nám zákazník sám od seba poskytne e-mailom tel. číslo - je potrebné pýtať súhlas alebo ho môžeme hneď používať?
profesional
13.06.12,10:43
Skladovat udaje o nadobudnuti a rozsahu suhlasu musis po dobu kedy osobny udaj pouzivas + 3 roky.

Ak ho sam poskytne, tak to este neznamena, ze mas suhlas na akekolvek vyuzitie. Musi ich poskytnut na konkretny ucel pouzitia.