krason
13.06.12,19:19
Ahojte poradaci, aky ucet za najlepsiu cenu pre s.r.o?
Viem su tu take temy, ale su starsie. Potrebujem zistit neico aktualne.

Firma bude dovazat tovar z tretich krajin a bude platit cez paypal. Cize Potrebujem kartu, ktora bude podporovana paypalom. Ktory bankovy dom odporucate?
Takisto budu platby uskutocnovane cez internet.

Dakuejm za rady .
hornak.ebsr
13.06.12,20:07
Zadarmo by som povedal zrejme podnikateľský u mBank. Ale najlepšie skúsenosti mám osobne vo VÚB máme tam viacero účtov.
tictac7
13.06.12,20:29
...VÚB je podľa mňa na poplatkoch drahšia ako TABA. Ja mám s TABA veľmi dobré dlhoročné skúsenosti (a lepšie než s VÚB)
krason
14.06.12,03:15
ale mbank nema pre s.r.o ucty.!!
hornak.ebsr
14.06.12,04:22
ale mbank nema pre s.r.o ucty.!!

To je fakt, ospravedlňujem sa. Oni majú iba pre živnostníkov.
lejka
14.06.12,04:35
Založili sme aj eshop a bolo treba platiť za objednaný tovar zo zahraničia kartou vopred. Syn pobehal všetky banky v Žiline a informoval sa o podmienkach, ale nakoniec sa rozhodol kvôli embosovanej karte pre VUB, tá je tam k účtu zadarmo, inde za ňu treba platiť. Máme aj SLSP, ale tam bolo treba platiť za kartu.
krason
14.06.12,05:20
Založili sme aj eshop a bolo treba platiť za objednaný tovar zo zahraničia kartou vopred. Syn pobehal všetky banky v Žiline a informoval sa o podmienkach, ale nakoniec sa rozhodol kvôli embosovanej karte pre VUB, tá je tam k účtu zadarmo, inde za ňu treba platiť. Máme aj SLSP, ale tam bolo treba platiť za kartu.

Zatial je to zaujimave aj pre mna pre VUB. A ako je to stou FIO bankou ? Dakujem
Economic
15.06.12,04:21
VUB je aj pre PO ústretová a poplatky za vedenie účtu sa dajú flexibilne nastavovať podľa potreby. Stačí len komunikovať s bankou.
krason
16.06.12,08:31
A prave pozeram ze VUB mi da na 6 mesiacov zadarmo podnikatelsky ucet
Economic
16.06.12,09:41
No prosím, to je super !
myshoKE
16.06.12,11:16
Ak si začínajúci podnikateľ (firma je zapísaná <2 mesiace), tak v TB máš tiež na pol roka zdarma účet, aj ten najvyšší 85 eurový balík, kdežto v VUB myslím, že len ten základný.